گروه مشاوران برندینگ فراسو
اخبار و رویدادها

برگزاری نمایشگاه کشاورزی و صنایع وابسته در استان قزوین

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت : یازدهمین نمایشگاه کشاورزی ، نهاده ها و محصولات ارگانیک ، آبیاری و آبرسانی ، صنایع تبدیلی ، ادوات و ماشین آلات کشاورزی در استان برگزار می شود .

به گزارش خبرنگار ایانا در استان قزوین مهندس فاطمه خمسه با اعلام این خبر افزود : این نمایشگاه از ۹ لغایت ۱۲ دی ماه به مدت چهار روز با رعایت شیوه و دستوالعمل های بهداشتی ستاد ملی کرونا با حضور بیش از ۸۰ مشارکت کننده در فضایی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع برگزار می شود .

وی اظهار کرد: مشارکت کنندگان از استان های تهران ، قزوین، زنجان، اصفهان، همدان، فارس و خراسان رضوی و…. در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

خمسه تصریح کرد: در این نمایشگاه؛ ۴۰ درصد آبیاری و آبرسانی ، ۳۵ درصد ادوات و مکانیزاسیون کشاورزی و ۲۵ درصد نهاد و بذور کشاورزی تشکیل می دهد.

وی گفت: ایجاد فضای رقابتی به منظور ورود به بازارهای جدید ، ارائه توانمندی های مشارکت گنندگان ، اخذ سفارش از مشتریان ، گسترش کانال های توزیع و ایجاد نمایندگی و تبادل اطلاعات و تجربیات از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است .

خمسه یاد آور شد: یازدهمین نمایشگاه کشاورزی ، نهاده ها ، آبیاری ، آبرسانی ، صنایع و ماشین آلات کشاورزی از ۹ لغایت ۱۲ دی ماه از ساعت ۱۵ الی ۲۱ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی ( ره ) ، جنب صدا و سیما برای بازدید متخصصان و علاقمندان دایر خواهدبود .

۰%

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
منبع
ایانا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا