گروه مشاوران برندینگ فراسو
سایر

میوه‌فروشی‌ها تعطیل نمی‌شوند/ توزیع سیب و پرتقال تنظیم بازاری از فردا در ۲۰۰ واحد صنفی

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار تهران با رد شایعه تعطیلی میوه‌فروشی‌ها از فردا گفت: طرح توزیع سیب و پرتقال تنظیم بازاری به‌قیمت مصوب از فردا در ۲۰۰ واحد صنفی منتخب آغاز می‌شود.

اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم درباره احتمال تعطیل شدن اصناف فروشندگان میوه و تره‌بار از فردا اظهار کرد: اگر بنده مسئول صنف فروشندگان میوه و تره‌بار هستم می‌گویم که هیچ دستورالعملی برای تعطیلی واحدهای صنفی نداریم و این اظهارات شایعه‌ای بیش نیست.

وی با اظهار تأسف درباره وجود چنین شایعه‌سازی‌ها گفت: در صورتی که قرار بر تعطیلی واحدهای صنفی باشد دستورالعملی برای واحدهای صنفی صادر می‌شود اما این امر به هیچ عنوان درست نیست زیرا برای ما دستورالعملی در این خصوص صادر نشده است.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره‌بار گفت: واحدهای صنفی فروشنده میوه و تره‌بار از فردا طبق روال گذشته به کار خود ادامه می‌دهند و تعطیلی عمومی در کار نیست و محصولات مورد نیاز مردم را در بازار توزیع خواهند کرد.

این مقام صنفی گفت: امروز استقبال خوبی برای خرید میوه در واحدهای صنفی وجود داشت اما نباید به شایعه‌سازی‌ها توجه داشت.

وی گفت: واحدهای صنفی فروشنده میوه و تره‌بار در تعطیلات نوروز نیز طبق روال سال‌های گذشته به مردم خدمت‌رسانی خواهند کرد و دستورالعملی برای تعطیلی آنها نداریم.

وی با اعلام اینکه از فردا طرح عرضه میوه تنظیم بازاری در واحدهای صنفی آغاز می‌شود گفت: در مرحله اول این طرح ۱۰۰ تن سیب و پرتقال تنظیم بازاری در تهران توزیع می‌شود و برآورد شده است که در پایان این طرح یک میلیون تن از این محصولات در واحدهای صنفی عرضه‌کننده محصولات تنظیم بازاری توزیع شود.

این مقام صنفی اظهار کرد: از ساعت ۱۲ امشب میوه‌های تنظیم بازاری در اختیار واحدهای صنفی که از گذشته ثبت‌نام کرده‌اند توزیع می‌شود.

وی در ارتباط با قیمت میوه تنظیم بازاری گفت: نرخ این محصولات هنوز به اتحادیه اعلام نشده است اما با دراختیارگیری این محصولات و توزیع آن میان واحدهای صنفی، نرخ آنها برای عرضه در واحدهای صنفی سطح شهر اعلام خواهد شد.

وی یادآور شد که ۲۰۰ واحد صنفی برای مشارکت در توزیع سیب و پرتقال تنظیم بازاری ثبت‌نام کرده‌اند و محصولات مورد نیاز مردم را به‌قیمت مصوب توزیع خواهد کرد.

۰%

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
منبع
خبرگزاری تسنیم
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا