برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۴۰۰-۱۱-۰۳
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : آدرس دفتر مرکزی: تهران،میدان فاطمی، ساختمان فاطمی، طبقه ۵، واحد ۵۱

گروه دامدار برتر در سال ۱۳۹۰ با تمرکز بر روی دامداری های گاو شیری صنعتی و با هدف ارائه خدمات مشاوره ای، تولید محصولات تغذیه ای با نگاه تخصصی و بازاریابی محصولات تولیدی – وارداتی به صورت پخش سراسری و مویرگی فعالیت خود را شروع کرده است و شرکت فیدار دامدار برتر آریایی را در تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۴ با شماره ثبت ۴۳۴۸۸۲ در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسانید.

گروه دامدار برتر با بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در کادر علمی و فروش خود، شعار علمی، پیگیر و نوآور را برای خود انتخاب و در راستای آن حرکت کرده است. این گروه با پشتوانه بخش توسعه – تحقیقات (R&D) خود، اقدام به تولید محصولات دامی منطبق با جدیدترین دستاوردهای روز دنیا نموده است. همچنین با گزینش بهترین محصولات موجود در دنیا، فروش انحصاری آنها را در بازار ایران به عهده گرفته است. فروش محصولات دامی همراه با ارایه خدمات مشاوره ای از طرف متخصصین گروه دامدار برتر (تمامی کارشناسان دارای مدارک دکترای تخصصی یا کارشناسی ارشد رشته علومی دامی و با تجربه عملی مدیریت و کار در مزارع پرورش گاو شیری می باشند) با ویزیت حضوری و تک به تک (Face to Face) و برگزاری سمینارهای علمی و ترویجی متعدد در سراسر ایران سبب شده است تا دامداران، گروه دامدار برتر را افرادی متخصص و علمی دانسته و به آنها اعتماد ویژه ای پیدا کنند و این اعتماد سرمایه اصلی گروه دامدار برتر شده است.

دفتر مرکزی گروه دامدار برتر در شهر تهران واقع است و دفتر منطقه ای مرکز کشور در شهر اصفهان مستقر می باشد. همچنین گروه دامداربرتر در استانهای آذربایجان شرقی، شیراز، مرکزی و خراسان رضوی دارای نمایندگی فعال می باشد که همگی در راستای سیاست های دفتر مرکزی فعالیت می نمایند.

 

موقعیت

آدرس دفتر مرکزی: تهران،میدان فاطمی، ساختمان فاطمی، طبقه ۵، واحد ۵۱
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید