برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۱۰-۲۶
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : بندرعباس – بلوار امام خمینی – کوی فرهنگیان – خیابان ابن سینا

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر ، بهترین مقصد برای خرید آنلاین و اینترنتی آبزیان دریایی در ایران است.

تمامی ایرانیان میتوانند انواع ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه و صید روز جنوب کشور به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنند و به آسانی آن درب منزل یا محل کار تحویل و هزینه آن را پرداخت کنند.

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر انواع ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه خلیج فارس و دریای عمان را به صورت تازه و روزانه تهیه ، فرآوری ( خالی کردن شکم ، زدن سر ، دم و فیله کردن (طبق نیاز مشتری)) و شستشو بهداشتی می نماید.

سپس درون بسته های بهداشتی قرار داده و برای حفظ کیفیت محصولات و جلوگیری از اکسیداسیون محصولات به وسیله دستگاه اتوماتیک وکیوم هوای داخل بسته ها تخلیه و جهت ارسال هوایی منجمد می نماید.

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر با پیاده سازی روش های متنوع ارسال و پرداخت، امکان خرید در هر زمان و مکانی با شرایط ساده و آسان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

در این فروشگاه با ایجاد تنوع در محصولات دریایی (ماهی ، میگو ، آبزیان صادراتی ، ادویه جات و چاشنی ها) و تحویل در محل (تهران ، کرج ، مشهد و رشت) یا تحویل درب باربری برای سایر شهرهای کشور تجربه خرید اینترنتی لذت بخش ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه جنوب را به سادگی برای مشتریان محترم فراهم می سازد.

در فروشگاه اینترنتی ماهی بندر مشتریان بهترین کیفیت و قیمت را بدون واسطه برای ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی دریافت خواهند کرد.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

بندرعباس – بلوار امام خمینی – کوی فرهنگیان – خیابان ابن سینا
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید