توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۰۶-۱۱
موقعیت : تهران

مجموعه آبزیان رشیدی بهترین مرکز فروش انواع ماهی ، غذای ماهی و بچه ماهی می باشد. در این مجموعه بهترین شرایط برای رشد و پرورش انواع ماهی و بچه ماهی فراهم است، شرایط رشد و پروش بچه ماهی ها بسیار مهم تر است و باید محیطی که فراهم می شود دارای املاح و اکسیژن، درجه حرارت و نور به اندازه باشد تا بچه ماهی ها سالم و بدون هیچ گونه بیماری رشد کنند.

آبزیان رشیدی دارای نیروهای متخصص و ماهر می باشد که دارای دانش و تجربه کافی برای رسیدگی به امور ماهیان است و همچنین دارای استخرهایی در مکان های با آب و هوا و ویژگی اقلیمی مناسب برای رشد و پروش ماهی هستند همچنین دارای استخر های خاکی کاملا مجهز برای پروش ماهیان گرم آبی هستند. در استخر های خاکی ماهیان گرم آبی پرورش داده می شوند و این استخرها توانایی تولید خاک مناسب برای تغذیه برای ماهیان را دارند. تغذیه یکی دیگر از عوامل مهم در رشد و پرورش بچه ماهی و ماهی ها می باشد که ما در این مجموعه تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا غذا های سالم و کاملا بهداشتی را برای ماهی ها فراهم کنیم. فروش این غذا ها به صورت مجزا و در بسته بندی های بهداشتی نیز در این مرکز صورت می گیرد. بچه ماهی ها در اندازه وزن های مختلف و باقیمت مناسب به صورت عمده و جزئی به فروش میرسد. ماهی گرمابی نیز در وزن های مختلف و با نازلترین قیمت به فروش می رسد.

انواع ماهی های عرضه شده در این مجموعه شامل بچه ماهی آزاد، ماهی بیگ هد، ماهی آمور، ماهی فیتوفاک، ماهی گرمابی کپور و… می باشد. برای خرید بچه ماهی و انواع ماهی ها به صورت مستقیم می توانید با ما در ارتباط باشید. فروش و ارسال انواع ماهی و بچه ماهی به صورت عمده و جزئی به سراسر ایران نیز انجام می شود.

موقعیت

تهران
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید