برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

درباره روستیران

وب سایت روستیران از سال ۱۳۹۷ با هدف معرفی محصولات و خدمات جامعه روستایی و عشایری کشور بدون واسطه‌ی آنلاین آغاز به کار کرد.

در روستیران به آسانی می‌توانید نیازمندی‌هایتان را بر اساس استان و دسته‌بندی های متنوع بیابید.

همچنین در جهت ایجاد ارتباط دو سویه شهر‌نشینان با روستاییان و عشایر کشور، برقراری ارتباط تجاری بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان (با ایجاد تقاضای جدید و شناسایی بازارهای مصرف برای خرید محصولات و تولیدات) و تقویت روحیه خودباوری و توانمندی در جامعه روستایی و عشایری از دیگر اهداف روستیران می‌باشد. که به همین منظور بازدیدکنندگان محترم در روستیران از وجود استعدادها، قابلیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در مناطق روستایی و عشایر کشور، درجهت تولید محصولات متنوع به‌ویژه در زمینه صنایع کوچک، صنایع روستایی و صنایع دستی آگاه می شوند.

برای قرار دادنِ آگهی‌های خود در روستیران

شما  با کلیک کردن روی دکمه ی  ارسال آگهی  وارد فرم ارسال آگهی خواهید شد  شما باید  گروه موردنظر خود را برای آگهی تان انتخاب کنید و تمامی فیلد های موردنظر رو تکمیل کرده و آنگاه آگهی‌تان را بفرستید.

فراموش نکنید پیش از هر چیز یک آدرس ایمیل و یک شماره تلفن برای ارسال آگهی ضروری است. شما می‌توانید برای کالا یا خدمات‌تان عکسی نیز انتخاب کنید.

به این ترتیب میلیون‌ها کاربران سایت (روستیران) به آسانی آگهی‌ شما را خواهند دید و بر اساس استان و دسته بندی و فرم  تکمیل شده شما آگهی شما را راحت‌تر خواهند یافت.

خرید و فروش بی‌واسطه

در (روستیران) کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروشِ شما سایت (روستیران) هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

ثبت نام و معرفی کنید

در روستیران عرض چند دقیقه ثبت نام کنید و محصولات یا خدمات خودتان را آگهی کنید و منتظر تماس‌ها باشید!

معرفی محصولات و خدمات

در روستیران به صورت مستقیم خرید انجام نمی شود و تراکنش مالی امکان پذیر نیست، بلکه به معرفی محصولات و خدمات می‌پردازد.

خرید و فروش بی‌واسطه

در روستیران کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند، پس روستیران در خرید و فروش شما هیچ دخالتی ندارد.