تماس با روستیران

ضمن تشکر از انتخاب وب سایت (روستیران)، خواهشمند است قبل از ارسال پیام موارد زیر را حتما مطالعه فرمایید. و در انتها در صورت لزوم، فرم تماس را پر کرده و روی کلید ارسال پیام کلیک کنید. پیام شما بلافاصله توسط شخص مرتبط در تیم پشتیبانی سایت ما خوانده شده و پاسخ داده می‌شود. برای تسریع در پاسخگویی لطفا موضوع خود را مشخص کنید. بدیهی است به پیامهایی که فاقد آدرس ایمیل و نام فرستنده باشند، پاسخی داده نخواهد شد.

۱-سایت (روستیران) نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی اعضای سایت می‌باشد و مسئول آگهی های کاربران نخواهد بود در صورتیکه یک آگهی نظر شما را جلب کرده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس ایمیل و معمولا تلفن آگهی دهنده در ذیل آگهی موجود است، که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد.
۲-تایید آگهی در سایت (روستیران) بصورت ظاهری صورت می گیرد. با توجه به این موضوع و تعداد زیاد آگهی در سایت، محتوای هیچ یک از آگهی‌ها، حتی آگهی‌های ویژه مورد قبول رسمی سایت ما نمی‌باشد. این موضوع حتی در مورد آگهی‌هایی که در مجلات چاپی رسمی نیز درج می‌شود، صدق می‌کند. بنابراین قبل انجام هرگونه معامله، اقدام مالی، ارسال وجه و موارد مشابه، در کسب اطمینان و اعتماد آگهی دهنده دقت لازم را مبذول دارید.

۳–برای درج آگهی در سایت (روستیران) ابتدا ثبت ‌نام کنید. پس از ثبت ‌نام می‌توانید آگهی خود را ارسال کنید. با توجه به موضوع فوق، چنانچه آگهی خود را در قسمت تماس باما ارسال کنید، در سایت درج نخواهد شد.

۴-کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتیکه آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین و شرایط سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید.

کانال‌های رسمی روستیران در شبکه های اجتماعی:

فرم تماس با روستیران

سوالات، نظرات، پیشنهادات، انتقادات و … خود را از طریق تکمیل فرم زیر، با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت آنها را بررسی و نتیجه را به شما اعلام کنیم.