برج نوری روشنایی از ۶ تا ۳۰ متر با هد ثابت و متحرک

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۴۰۲-۰۲-۱۰
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : خیابان 15 خرداد ، زیر پل ری ، کوچه آل آقا ، مجتمع فدک ، واد 22

برج نوری یک سازه مرتفع برای نور پردازی محیطهای باز است که در ارتفاعات ۶ متر – ۱۲ متر – ۱۵ متر – ۱۸ متر – ۲۰ متر – ۲۴ متر و ۳۰ متر قابل تولید می باشد . این برج ها را می توان به صورت ثابت یا متحرک ساخت . در مواردی که ارتفاع کم باشد مثل : ۶ – ۹ یا ۱۲ متر می توان هد برجها را ثابت تولید کرد. هد در واقع به همان رینگ بالای برج گفته می شود که پروژکتورها روی آن بسته می شوند .                                                                                             در حالت هد متحرک ،هد به حالت آسانسوری بالا وپایین می شود . در واقع هر وقت قصد تعمیر یا تعویض پروژکتورها را داشتیم ، هد را پایین می آوریم ،

پروژکتورهای معیوب را تعمیر یا تعویض می کنیم وسپس به بالا برمی گردانیم .

عملیات بالا پایین بردن هد به دو صورت دستی وبرقی انجام می شود . در ارتفاعات پایین وتعداد پروژکتور ۶ عدد می توان از وینچ دستی برای بالا پایین بردن هد استفاده کرد که قیمت کمتری هم دارد . در ارتفاعات بالا تر وتعداد پروژکتورها بیشتر باید از الکتروموتور – گیر بکس وتابلو برق استفاده شود که ظرفیت نصب۱۲ عدد پروژکتور به بالا را دارد .

گروه تولیدی شهر سامان با سالها تجربه وسابقه در زمینه تولید انواع برجهای نوری تلسکوپی واستادیومی، عملیات تولید تا نصب سازه رااز صفر تا صد انجام می دهد .

برای ارتباط با کارشناسان فروش کافی است واحد فروش شرکت واقع در بازار بزرگ تهران تماس گرفته یا برج نوری گروه تولیدی شهر سامان را در گوگل سرچ کنید .

 

موقعیت

خیابان 15 خرداد ، زیر پل ری ، کوچه آل آقا ، مجتمع فدک ، واد 22
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید