صادرات محصولات و فرآورده های کشاورزی و غذایی

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۴۰۰-۰۵-۱۰
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان میدان نقش جهان، ضلع شرقی مسجد شیخ لطف الله، بن بست باغ خلفا، مجموعه گردشگری حیات

ثمین اطلس ایرانیان

شرکت خدماتی بازرگانی ثمین اطلس ایرانیان (سهامی خاص ) فعالیتهای خود را با ارزش آفرینی بازرگانی با بهره گیری از زیرساختهای فناوری اطلاعات از سال ۱۳۸۹ و با رویکرد تخصصی صادرات محصولات و فرآورده های کشاورزی و غذایی آغاز نمود.

ثمین اطلس ایرانیان با خلق راهکارهای نوین و بهره گیری از کارشناسان متعهد و مجرب ارزش آفرینی را از طریق فعالیت در صادرات و خلق بازارهای جدید و ماندگار برای محصولات مرغوب ایرانی می داند و با طراحی و اجرای طرحهای صادراتی شاخص، رعایت قوانین ملی و استانداردهای صادراتی می کوشد تا شرایط اقتصاد مزیتی را برای تولید کنندگان و کشاورزان عزیز مهیا کند.

در این راستا با بهره گیری از روشهای مدرن مانند استفاده از تحقیقات علمی، مطالعات و بازارسنجی میدانی، استفاده از نیروهای متعهد مقیم در بازارهای مقصد و نیز برقراری ارتباطات موثر و حضوری و شرکت در نمایشگاه ها برای پیشبرد و صادرات محصولات تولید ایران همت می نماید.

این شرکت با استفاده از پرسنلی مجرب، متعهد، متخصص و مسلط به بروزترین روش های تجارت بین الملل و داخلی موفق به کسب رتبه ۴ شرکت مدیریت صادرات از سازمان توسعه تجارت و کسب مقام صادرکننده نمونه استان اصفهان در سال ۱۳۹۶ و صادرکننده قابل تقدیر در سال ۱۳۹۷ شده است.

رضایت مندی تولیدکنندگان و شرکای تجاری این شرکت در زمینه های واردات، صادرات، ترخیص، حمل و نقل کالا و ارایه ی مناسب ترین راه کارهای صادراتی بر اساس آخرین تغییرات قوانین بین المللی باعث ایجاد شبکه قوی از تامین کنندگان داخلی و خریداران خارجی برای این شرکت گردیده است.

ثمین اطلس ایرانیان مصمم است تا راهکارهای صادراتی خود را با استفاده از آخرین و مدرنترین فناوریها، تجهیزات و روشها ایجاد نماید و با بهره گیری از سامانه های نوین مدیریتی و فنی در حوزه های کشاورزی و غذایی، بازارهای رقابتی صادراتی را برای استفاده و بهره مندی تولیدکنندگان داخلی تسهیل نماید.

 

موقعیت

اصفهان میدان نقش جهان، ضلع شرقی مسجد شیخ لطف الله، بن بست باغ خلفا، مجموعه گردشگری حیات
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید