شرکت موتورسازان تراکتورسازی ایران

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۹-۱۱-۱۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : دفتر تهران : کیلومتر 9/5 جاده مخصوص کرج / روبروی شهاب خودرو

شرکت موتورسازان بعنوان بزرگترین تولید کننده موتورهای دیزلی کشور با در اختیار داشتن امکانات و تجهیزات لازم در ساخت انواع موتورهای سه ، چهار و شش سیلندر با کاربردهای مختلف کشاورزی ، خودرویی ، صنعتی ، ماشین آلات راه سازی و …فعالیت نموده وتامین کننده بخش اعظم نیاز واحدهای صنعتی کشور به نیروی محرکه بشمار می آید.

اطلاعات مربوط به عملکرد شرکت موتورسازان طی سالهای اخیر حکایت ازکسب نتایج مطلوب در زمینه های مختلف و بهبود شاخصهای کلیدی عملکرد دارد. کسب رکورد در زمینه آمار تولید و فروش انواع موتورهای دیزلی و قطعات وابسته با آن و همچنین افزایش تیراژ تولید موتورهای سه و شش با استاندارد آلایندگی و توان بالاتر، دستاوردهای قابل توجه شرکت محسوب می‌گردد .

بکارگیری روش های نوین مدیریتی از جمله ترویج و استقرار نظام مدیریت استراتژیک، سیستمهای مدیریت کیفیت و زیست محیطی و مهمتر ازهمه توجه به جایگاه ویژه منابع انسانی و توسعه مشارکت و انگیزش آنها در کنار توجه به مصالح تمامی ذینفعان شرکت از جمله عوامل موفقیت‌های این شرکت بشمارمیرود.

دیدگاه حاکم در شرکت موتورسازان بر این اساس استوار است که ایجاد توازن و توجه به مصالح همه ذینفعان بویژه مشتریان، کارکنان و جامعه ، در بلند مدت موفقیت پویای شرکت درسایر زمینه‌ها،ازجمله افزایش فروش و سودآوری شرکت را در پی خواهد داشت.

این شرکت از سال ۱۳۹۱ استقرار سیستمهای برگرفته از تکنیکهای تولید ناب از قبیل نظام مشارکت و پیشنهادها ، حلقه های کیفیت و گروههای بهبود ، کانبان قطعات را جهت همسویی با روند جهانی و ایجاد ارزش برای مشتری و سایر ذینفعان شرکت آغاز نموده است.

موقعیت

دفتر تهران : کیلومتر 9/5 جاده مخصوص کرج / روبروی شهاب خودرو
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید