برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : آمل - دوراهی امامزاده عبدالله - دانشگاه شمال - مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال

دهگشت یک سامانه و پلتفرم تحت وب و موبایل است که فعالیت رسمی خود را از تابستان سال ۹۶ آغاز کرده است. این سامانه با همکاری جمعی از فارغ التحصیلان و اساتید دانشگاه های برتر کشور راه اندازی شده و به عنوان یک شرکت استارتاپی و نوپا در مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی دانشگاه شمال مستقر می باشد.

مهمترین امکانات و خدمات دهگشت:

دهگشت به صاحبان خانه ها، اقامتگاه های گردشگری و بویژه صاحبان خانه های روستایی و ارائه دهنگان خدمات گردشگری در مناطق مختلف امکان می دهد تا اقامتگاه ها و خدماتشان را در سامانه ثبت نموده و آن را به گردشگران معرفی نمایند .

کاربران و گردشگران می توانند براحتی با استفاده از دهگشت، اقامتگاه های موردنظرشان را قبل از سفر جستجو نموده و رزرو نمایند. همچنین آنها می توانند جاذبه های گردشگری زیبای ایران و بویژه جاذبه های گردشگری روستایی را جستجو و مشاهده نمایند.

کاربران عضو دهگشت می توانند، جاذبه های گردشگری جدید مربوط به نقاط مختلف کشور را با شناسه کاربری خود ثبت نمایند و عکس ها و تجربیات گردشگری خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. در حال حاضر مجموعه متنوعی از جاذبه های گردشگری در دهگشت ثبت شده و در اختیار عموم کاربران است.

دهگشت قصد دارد در آینده نزدیک، خدمات گسترده تری در حوزه گردشگری ارائه نماید. برگزاری تورهای بوم گردی، معرفی غذاهای محلی و امکان سفارش آنلاین غذاهای محلی برای مسافران، امکان سفارش آنلاین محصولات و صنایع دستی مربوط به شهرها و روستاهای مختلف برخی از خدماتی می باشد که بزودی توسط دهگشت ارائه خواهد شد.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

آمل - دوراهی امامزاده عبدالله - دانشگاه شمال - مرکز رشد و کارآفرینی بین المللی شمال
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید