برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۷-۱۲-۰۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : پارک شهید چمران، ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور رودبار

شرکت تجارت الکترونیک نادین با مسئولیت محدود

با نام تجاری زیتونت

عضو پارک علم و فناوری گیلان و مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور رودبار

چرا اسم زیتونت: چون ما رودباری هستیم و کار گردشگری را از رودبار شروع کردیم، رودبار با زیتون معروف است و امروز رودبار را در اینترنت به ایرانیان معرفی می کنیم. این شد که زیتونت به دلمون نشست و امیدواریم به دل شما هم بشینیم.

زیتونت یک استارتاپ یا شرکت نوپا است که در مرکز رشد واحدهای فناور رودبار مستقر شده است. ما در زیتونت به توسعه پایدار از طریق معرفی روستاها و فروش محصولات کشاورزی روستاها بدون واسطه عمل می کنیم.

در زیتونت شما می توانید خانه های روستایی ایران را بصورت آنلاین رزرو نمایید، با رزرو خانه های روستایی محصولات کشاورزی همان روستاها را با تخفیف ۱۰ تا ۱۵ درصدی دریافت نمایید. ضمن اینکه از هرجای ایران می توانید محصولات کشاورزی و صنایع دستی را آنلاین خریداری کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

سعید رنجبر هم بنیانگذار زیتونت: سعید در دانشگاه مدیریت صنعتی و مدیریت بازرگانی خوانده است، قبلا سابقه مدیر روابط عمومی بودن و سرپرست فروش بودن را داشته است و پس از سال ها به شهرستان و استان خودش گیلان برگشته است

وحدت حمیدی هم بنیانگذار زیتونت: وحدت کارشناسی مهندسی نرم افزار از دانشگاه آزاد قزوین دارد. و با سال ها تجربه برنامه نویسی و مدیریت سایت، می خواهد از دانش و تجربه اش در رونق گردشگری و توسعه پایدار روستاها استفاده کند

کسری شیخی کارشناس بازاریابی و تولید محتوا: کسری کارشناسی خودش را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد قزوین گرفته است. طی دو سال گذشته بخاطر علاقه ای که به تجارت الکترونیک و تولید محتوا داشت، در کلاس های زیادی شرکت کرده و امروز به زیتونت کمک خیلی زیادی در تولید محتوا می کند.

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

پارک شهید چمران، ساختمان مرکز رشد واحدهای فناور رودبار
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید