برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
دام، طیور و آبزیان طیور

تخم نطفه دار داتکام

برای قیمت تماس بگیرید


  • اشتراک گذاری
  • مورد علاقه
  • گزارش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۶-۰۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

شرکت تخم نطفه دار ۸ سال پیش با استفاده از حداقل امکانات و شرایط کار خود را شروع کرده و با تلاش مهندسین حرفه ای در تولید و ساخت تجهیزات مرغداری و همچنین عقد قرارداد با شرکت های معتبر در زمینه تأمین تخم نطفه دار انواع طیور در سطح جهان، امروزه متشکل از چندین واحد ماشین سازی می باشد و تولید ۵ گروه ماشین آلات مختلف مربوط به صنعت مرغداری را عملی نموده است.

این شرکت یکی از مجموعه های به نام در زمینه طراحی و تولید انواع دستگاه ها و ماشین آلات مرغداری و تأمین تخم نطفه دار انواع طیور در سطح خاورمیانه می باشد. این شرکت در تولید ماشین آلات مربوطه به خودکفایی کامل رسیده و توانسته با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز بهترین نمونه محصولات را به مشتریان گرامی عرضه نماید. تمام محصولات درج شده بر روی وب سایت tokhmenotfedar.com کاملا توسط خود این شرکت تولید و عرضه می گردد.

وبسایت تخم نطفه دار داتکام مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی انواع محصولات مرغداری می باشد که دارای تنوع بسیار بالایی هستند و مشتریان می توانند با حداکثر اطمینان کالای مورد نظر خود را بررسی و از میان نمونه های دیگر انتخاب نمایند. این شرکت بر این باور است که بهترین کیفیت، بهترین انتخاب، معتبر ترین گارانتی و بهترین خدمات شایسته مشتریان است.

این شرکت یکی از پیشگامان دریافت کننده نماد اعتماد الکترونیک از سوی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد، همچنین دارای کلیه مجوز های رسمی جهت فعالیت در حوزه تولید محصولات و ماشین آلات صنعت مرغداری می باشد.

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه