برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۳-۰۲-۱۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : بندرعباس – بلوار امام خمینی – کوی فرهنگیان – خیابان ابن سینا

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر ، بهترین مقصد برای خرید آنلاین و اینترنتی آبزیان دریایی در ایران است.

تمامی ایرانیان میتوانند انواع ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه و صید روز جنوب کشور به صورت آنلاین و اینترنتی خریداری کنند و به آسانی آن درب منزل یا محل کار تحویل و هزینه آن را پرداخت کنند.

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر انواع ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه خلیج فارس و دریای عمان را به صورت تازه و روزانه تهیه ، فرآوری ( خالی کردن شکم ، زدن سر ، دم و فیله کردن (طبق نیاز مشتری)) و شستشو بهداشتی می نماید.

سپس درون بسته های بهداشتی قرار داده و برای حفظ کیفیت محصولات و جلوگیری از اکسیداسیون محصولات به وسیله دستگاه اتوماتیک وکیوم هوای داخل بسته ها تخلیه و جهت ارسال هوایی منجمد می نماید.

فروشگاه اینترنتی ماهی بندر با پیاده سازی روش های متنوع ارسال و پرداخت، امکان خرید در هر زمان و مکانی با شرایط ساده و آسان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

در این فروشگاه با ایجاد تنوع در محصولات دریایی (ماهی ، میگو ، آبزیان صادراتی ، ادویه جات و چاشنی ها) و تحویل در محل (تهران ، کرج ، مشهد و رشت) یا تحویل درب باربری برای سایر شهرهای کشور تجربه خرید اینترنتی لذت بخش ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی تازه جنوب را به سادگی برای مشتریان محترم فراهم می سازد.

در فروشگاه اینترنتی ماهی بندر مشتریان بهترین کیفیت و قیمت را بدون واسطه برای ماهی ، میگو و آبزیان صادراتی دریافت خواهند کرد.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

بندرعباس – بلوار امام خمینی – کوی فرهنگیان – خیابان ابن سینا
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید