گوسفند زنده بی واسطه از دامداری دام کالا

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۶-۰۳
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران - وردآورد - خیابان امام حسین - کوچه امام حسین - پلاک یک - واحد یک

ایده اولیه دامداری دامکالا وقتی شکل گرفت که گروهی از جوانان، که سالها در زمینه معماری و شهرسازی فعالیت می کردند، به دلیل مشکلات اقتصادی کشور، با کمبود کار مواجه شدند. این موضوع پایه گذار ایده فهالیت در صنعت کشاوری و دامپروری برای این جوانان شد. با شروع این ایده، گروه تصمیم گرفتند با کمک گرفتن از دامپزشکان و مهندسان کشاورزی، بر آگاهی خود در این زمینه بیافزایند.

با آگاهی کامل و تکمیل اطلاعات از فرآیند پرورش گوسفند، گروه با کمک متخصصان شروع به تجهیز دامداری برای پرورش گوسفند نمودند. گروه دامکالا بر خلاف روش های سنتی، برای داشتن بهترین شرایط پرورش گوسفند در دامداری، تمام اصول علمی پرواربندی را در ساخت و تجهیز دامداری رعایت نموند.

 این اصول شامل رعایت نکات کوچک و بزرگی بود که باعث می شود گوسفند در آسایش کامل قرار گرفته و با بالاترین کیفیت پروار شود. رعایت این موارد باعث می شود گوسفندان در دما و رطوبت و هوای ایده آل پرورش پیدا کنند و زیر آنها خیس و مرطوب و دارای فضولات نباشد و هوای دامداری، هوای تازه و بدون وجود گازهای نامطلوب باشد. رعایت این موارد نیازمند برنامه ریزی و طراحی صحیح محیط دامداری بود. رعایت این موارد کیفیت زیستی محیط پرورش گوسفند را بالا می‌برد.

بعد از آن گروه دامکالا پرواربندی گوسفند را شروع نمود. در این مرحله گروه با کمک گرفتن از متخصصان دامپزشکان با علم روز، بهترین روش پرورش و بهترین تغذیه را در اختیار گوسفندان قرار دادند. در سیستم های مکانیزه جدید، پایش و کنترل گوسفندان به طور مستمر انجام می‌پذیرد. این پایش و نظارت باعث می شود هیچ کدام از گوسفندان شرایط نامناسبی نداشته باشند و به محض قرار گرفتن در شرایط نامناسب با مکمل ها و توجه ویژه پزشکی، به شرایط ایده‏آل خود برگردند.

در نهایت بعد از انجام همه این اقدامات، گروه تصمیم گرفت، با یک روش جدید، گوسفندان سالم و بهداشتی و با کیفیت خود را در اختیار خریداران قرار دهد. در این فرآیند نیز گروه با کمک گرفتن از متخصصان IT ، توانستند یک وب سایت پیچیده، برای فروش اینترنتی گوسفند زنده را پیاده سازی نمایند. پیچیدگی این سایت از این بابت بود که بر خلاف سایر وب سایت ها، ما در این سایت محصولی را می فروشیم که زنده است و به صورت مداوم مشخصات آن در حال تغییر است. ولی با کمک گرفتن از متخصصان و پشتکار تیم دامکالا این هدف را نیز اجرایی کردیم.

 

موقعیت

تهران - وردآورد - خیابان امام حسین - کوچه امام حسین - پلاک یک - واحد یک
نظر بنویسید
تصویر نمایه
damkala
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید