برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید

جزئیات آگهی

دام، طیور و آبزیان آبزیان و شیلات

فیش آپ

برای قیمت تماس بگیرید


  • اشتراک گذاری
  • مورد علاقه
  • گزارش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۹-۰۱
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

فیش اپ یک فروشگاه اینترنتی پر از محصولات متنوع و تازه دریایی و سایر محصولات ارگانیک مانند انواع ماهی ، میگو ، لابستر ، خرچنگ ، صدف و … می باشد که به راحتی میتوانید با اطمینان کامل از آن خرید کرده و محصول خود را به صورت پاک شده و کاملا تازه درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی فیش اپ یکی از استارت آپ های بسیار جذاب شرکت سروش پرداز می باشد که در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل و وب سایت و راه اندازی استارت آپ های حرفه ای در ایران ، آمریکا ، کانادا و اروپا و سایر کشورهای خاور میانه ، در حوزه تکنولوژی و تجارت الکترونیک و انواع خدمات بیش از ۱۲ سال است که فعالیت حرفه ای دارد.

محصولات فیش اپ

برخی محصولات فیش اپ عبارتند از : انواع ماهی و میگو ، لابستر ، خرچنگ ، صدف خوراکی ، ادویه جات مخصوص دریایی و درجه یک ، ماهی جنوب ، ماهی راشگو ، ماهی تن ، ماهی حلوا سفید ، حلوا سیاه ، ماهی تن ، ماهی زبان ، ماهی صبور ، ماهی کفشک ، ماهی سالمون اقیانوس ، ماهی شوریده ، ماهی شیر تازه ، انواع صدف استوانه ای و کلموک ، انواع ماهی مرکب و اسکوئید و سایر محصولات دریای جنوب که به صورت کاملا تازه و صید روز به دست شما خواهد رسید.

چرا فیش اپ ؟

مدل فروش فیش اپ به صورت فروش بر اساس تقاضا (On-Demand) می باشد به این معنی که ما در فیش اپ انباری نداریم و بر اساس سفارشات شما مشتری عزیز هر سه روز از صید آن روز تامین محصول را انجام می دهیم و وقتی شما سفارشی میدهید سفارش ۳ روز بعد به دست شما خواهد رسید. با این روش ما میتوانیم محصولات ارگانیک دریایی تازه و صید روز را به دست شما برسانیم.

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه