برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
سایر صنایع دستی صنایع دستی

صنایع دستی هنر ایران زمین

برای قیمت تماس بگیرید


توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۹-۱۴
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : خیایان آذربایجان، خ قصرالدشت، تقاطع خیابان مالک اشتر، پلاک 669

مجموعه فروشگاه های “هنر ایران زمین” در سال ۱۳۷۰ با هدف ارائه انواع صنایع دستی با کیفیت ممتاز ایرانی و خارجی به هموطنان عزیز و گردشگران خارجی تاسیس گردیدند.

سرلوحه فعالیت های این مجموعه تسریع دسترسی دوستداران فرهنگ و هنر ملل به صنایع دستی و کاهش هزینه های خرید از طریق برقراری ارتباط بین تامین کنندگان اصلی و مشتری نهایی با حذف واسطه ها بوده است. دسترسی داشتن مجموعه “هنر ایران زمین” به شبکه ای گسترده از زبردست ترین تولیدکنندگان اصلی صنایع دستی موجب می شود که کلیه محصولات این مجموعه با قیمت هایی بسیار مناسب ارائه شوند. این مجموعه با ساماندهی بیش از ۵۰۰ صنعتگر هنرمند در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله خاتم کاری, میناکاری, قلمزنی بر روی مس و برنج, مرصع کاری, فیروزه کوب, منبت کاری, گلیم و جاجیم, ترمه, قلمکار, سفالینه, لعاب برجسته, بامبو بافی, چرم, ساخت سازهای ایرانی در ابعاد مینیاتوری و … زنجیره کاملی از طراحی, تولید, بسته بندی و توزیع را بنا نهاده است.

با حدود ۳۰ سال سابقه در زمینه ارائه انواع محصولات صنایع دستی ایران و جهان, این مجموعه به عنوان تامین کننده عمده این صنعت شناخته شده و محصولات صنایع دستی را به بسیاری از فروشگاه های صاحب نام در تهران و سایر شهرستانها و همچنین چندکشور خارجی توزیع می نماید.

مجموعه صنایع دستی ” هنر ایران زمین ” پس از نزدیک به ۳۰ سال سابقه در حوزه تولید و عرضه صنایع دستی ایرانی, فعالیت خود را در دنیای مجازی از سال ۱۳۹۰ با هدف ” ارتقا جایگاه صنایع دستی ایرانی در سطوح بین المللی و معرفی کاربردهای شیک آنها در دکوراسیون داخلی ” گسترش داد.

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه