هنر میناکاری صنایع دستی سلام

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۱۰-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران ، خیابان کریم خان زند(به سمت غرب) ، بعد از تقاطع خیابان حافظ ، نبش خیابان شهید گلابی

میناکاری هنری با قدمت پنج هزار ساله است. بهترین و زیباترین آثار مینا روی طلا شکل می‌گیرد چون این فلز به هنگام گداخته شدن اکسید نمی‌شود و راحتتر از فلزات دیگر شکل می‌گیرد. البته امروزه به علت گران بودن طلا بیشتر از سفال و مس برای میناکاری استفاده می‌شود. آثار یافت شده میناکاری به دوره قبل از میلاد مسیح برمی‌گردد. اما آنچه امروزه در ایران به عنوان هنر میناکاری می‌شناسیم به دوران صفویه و شهر تاریخی اصفهان مربوط می‌شود.

میناکاری تلفیق هنر و صنعت است. زیرا هنرمند برای دستیابی به این پدیده هنری زیبا باید حرارت کوره را به دقت مراقبت و مهار کند. طرح‌های اسلیمی و دیگر نقوشی که در میناکاری به کار می‌رود با رنگ‌های آبی لاجوردی، سبز و فیروزه‌ای یادآور پهنه بی‌کران آسمان است که شاید وجه تسمیه نامگذاری این هنر به میناکاری، غیر زمینی بودن و بهشتی بودن این هنر جادویی باشد.

صرف هزینه برای خرید آثار هنری همواره یک ارزش افزوده محسوب می‌شود زیرا علاوه بر این که شی مورد نیاز خود را تهیه نموده اید به اعتلای هنر و صنعت این مرز و بوم هم کمک کرده اید. اگر با چشم هنر به زندگی نگاه کنید، خواهان آن هستید که زیبایی هنر را در همه لحظه‌های زندگی تان جاری کنید. وسایل زیبایی که مخلوق دست‌های هنرمندان است. از جمله ظروف مینا که یکی از بهترین ابزار برای خلق لحظه‌های هنری در زندگی می‌باشد.

محصولات میناکاری گروه آفرینش‌های هنری سلام

گروه آفرینش‌های هنری سلام با طراحی ظروف مختلف در قالب هنر میناکاری قدرت انتخاب را برای جویندگان هنر بالا برده است. از جمله این ظروف گلدان‌های میناکاری است که در طرح‌های مختلف با رنگ‌های آبی فریبنده خود جلوه گری و افسونگری هر گلی را چندین برابر می‌کند و شاید داشتن این گلدان ذوق خریدن گل متناسب هر فصل و آوردن طبیعت به فضای خانه‌تان را از نو زنده کند.

قندان‌ها و گز خوری‌های زیبای مینا به تنهایی می‌توانند روی میز شما یک اثر هنری خلق کنند و علاوه بر شیرینی کامتان، شیرینی را به دیدگان‌تان هم هدیه کند.

همچنین بشقاب‌های زیبای مینا در هر کجای خانه تان که باشند؛ چه روی میز یا به عنوان دیوارکوب، روح بهشتی هنر آن هر بیننده‌ای را محسور خود می‌کند.

خوردن یک چای دو نفره در یک عصر پاییزی در ست‌های دو نفره چای خوری مینا، به ماندگار شدن این خاطره در دل و جان شما کمک شایانی می‌کند.

جاقلمی میناکاری شده بهترین هدیه برای خوش نویسان است که جایگاهی درخور برای هنر قلم‌شان داشته باشند.

جاکلیدی مینا با طرح “بسم الله الرحمن الرحیم” هوشمندانه ترین انتخاب برای همراه کردن نام خداوند خالق زیبایی هنر در هنگام ورود و خروج به خانه می‌باشد.

جعبه‌های بشقاب و گلدان که جهت نگهداری ظروف میناکاری طراحی شده، وسیله‌ای مناسب برای حفظ و نگهداری این اشیای ارزشمند و پر مایه هنری است. اگر برای هدیه یا جهیزیه قصد خرید ظروف میناکاری را دارید بهتر است با انتخاب جایگاهی مناسب از دوام این اثر ارزشمند هنری مطمئن شوید.

گروه آفرینش‌های هنری سلام با ترکیب هنر و وسایل روزمره زندگی، خواهان به جریان انداختن روح لطافت و چشم انداز هنرمندانه در لحظات زندگی شما است.

 

موقعیت

تهران ، خیابان کریم خان زند(به سمت غرب) ، بعد از تقاطع خیابان حافظ ، نبش خیابان شهید گلابی
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید