برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۲۰
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان، خیابان گلزار، شماره 54

اگر شما نماینده ی یک سازمان و یا شرکت معتبر هستید و قصد سفارش هدیه ای تبلیغاتی برای مشتریان و یا یاد بود یک همایش برای شرکت کنندگان خود دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید:

تخفیف برای سفارش تعدادی و عمده ی محصولات ظریفا

همانطور که از قوانین تولید آگاه هستید با بیشترشدن تعداد یک سفارش ، بسیاری از هزینه های تولید کم شده و قیمت تمام شده ی محصول نیز پایین تر خواهد آمد ، ظریفا به علت ارتباط مستقیم با تولید کنندگان می تواند در صورت نیاز شما و بسته به نوع محصول و تعداد مورد نیاز ، محصولات صنایع دستی خود را با تخفیف بیشتر به شما ارائه نماید.

امکان سفارشی سازی محصولات

سازمان ها و شرکت های معتبر علاقه دارند در هدایای تبلیغاتی و یادبود های خود از نشان سازمانی خود استفاده نمایند. این امکان در بیشتر محصولات صنایع دستی ظریفا وجود دارد و هر کدام از محصولات بسته به شکل ظاهری و درخواست مشتری می تواند با نام و نشان سازمانی شما سفارشی سازی شود.

ضمنا برای برخی از محصولات می توان علاوه بر نام و نشان سازمانی از ایده ها و یا سلایق خاص شما در تولید محصول نیز استفاده کرد و بنابر آن محصولات سفارش گذاری شوند.

حمایت از تولید کالاهای ساخت ایران

در کارگاه های طرف قرار داد صنایع دستی ظریفا ، تعداد زیادی از هموطنان شما خواننده ی گرامی مشغول به کار هستند که سفارش گذاری و خرید شما از محصولات صنایع دستی ساخت ایران به رونق کسب و کار آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

محصولات صنایع دستی ظریفا مانند محصولات بی کیفیت و کم دوام تولیدی کشورهایی مثل چین نیستند که پس از مدتی استفاده و یا حتی تزیین ، غیر قابل مصرف باشند. این محصولات غالبا دوره ی عمر بسیار بالایی دارند و برخی از آن ها حتی می تواند تا چند نسل ، قابل استفاده باشد.

ایرانی ، ایرانی بخر یا آری به تولید ملی فقط یک شعار یا کمپین تبلیغاتی نیست و تبلور و فعلیت یافتن آن با خرید شما از محصولات ساخت ایران محقق خواهد شد.

با توجه به زمان مورد نیاز برای تولید این محصولات ، در اولین فرصت پس از انتخاب محصول ، برای اطلاع از زمان مورد نیاز برای تحویل و اطلاع از حداکثر تخفیف قابل اعمال برای آن محصول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

 

موقعیت

اصفهان، خیابان گلزار، شماره 54
نظر بنویسید
تصویر نمایه
zarifa
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید