برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
صنایع سنگی صنایع دستی

صنایع سنگی ظریفا

برای قیمت تماس بگیرید


  • اشتراک گذاری
  • مورد علاقه
  • گزارش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۲۰
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان، خیابان گلزار، شماره 54

اگر شما نماینده ی یک سازمان و یا شرکت معتبر هستید و قصد سفارش هدیه ای تبلیغاتی برای مشتریان و یا یاد بود یک همایش برای شرکت کنندگان خود دارید حتما این مطلب را مطالعه کنید:

تخفیف برای سفارش تعدادی و عمده ی محصولات ظریفا

همانطور که از قوانین تولید آگاه هستید با بیشترشدن تعداد یک سفارش ، بسیاری از هزینه های تولید کم شده و قیمت تمام شده ی محصول نیز پایین تر خواهد آمد ، ظریفا به علت ارتباط مستقیم با تولید کنندگان می تواند در صورت نیاز شما و بسته به نوع محصول و تعداد مورد نیاز ، محصولات صنایع دستی خود را با تخفیف بیشتر به شما ارائه نماید.

امکان سفارشی سازی محصولات

سازمان ها و شرکت های معتبر علاقه دارند در هدایای تبلیغاتی و یادبود های خود از نشان سازمانی خود استفاده نمایند. این امکان در بیشتر محصولات صنایع دستی ظریفا وجود دارد و هر کدام از محصولات بسته به شکل ظاهری و درخواست مشتری می تواند با نام و نشان سازمانی شما سفارشی سازی شود.

ضمنا برای برخی از محصولات می توان علاوه بر نام و نشان سازمانی از ایده ها و یا سلایق خاص شما در تولید محصول نیز استفاده کرد و بنابر آن محصولات سفارش گذاری شوند.

حمایت از تولید کالاهای ساخت ایران

در کارگاه های طرف قرار داد صنایع دستی ظریفا ، تعداد زیادی از هموطنان شما خواننده ی گرامی مشغول به کار هستند که سفارش گذاری و خرید شما از محصولات صنایع دستی ساخت ایران به رونق کسب و کار آن ها کمک شایانی خواهد کرد.

محصولات صنایع دستی ظریفا مانند محصولات بی کیفیت و کم دوام تولیدی کشورهایی مثل چین نیستند که پس از مدتی استفاده و یا حتی تزیین ، غیر قابل مصرف باشند. این محصولات غالبا دوره ی عمر بسیار بالایی دارند و برخی از آن ها حتی می تواند تا چند نسل ، قابل استفاده باشد.

ایرانی ، ایرانی بخر یا آری به تولید ملی فقط یک شعار یا کمپین تبلیغاتی نیست و تبلور و فعلیت یافتن آن با خرید شما از محصولات ساخت ایران محقق خواهد شد.

با توجه به زمان مورد نیاز برای تولید این محصولات ، در اولین فرصت پس از انتخاب محصول ، برای اطلاع از زمان مورد نیاز برای تحویل و اطلاع از حداکثر تخفیف قابل اعمال برای آن محصول با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

 


موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه