صنایع دستی چوبی – صنایع دستی خاتم

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۱۴
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان خیابان پروین خیابان تالار کوچه ابن سینا پلاک ۱۴

معرفی صنایع دستی خاتم خانه

صنایع دستی هنرمندان خاتم خانه در سال ۱۳۵۰ با هدف ارتقاء جایگاه صنایع دستی در کشور شروع به فعالیت نموده و بدین منظور از سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی خاتم خانه هنرمندان در رشته های مختلف صنایع دستی از جمله مینا کاری ، قلم زنی، خاتم کاری، فیروزه کوبی، تابلو فرش و تابلو نقره، تندیس و لوح تقدیر، مجسمه، سفال و سرامیک، انواع محصولات چرم، محصولات توانسته است با طراحی بسته بندی های متنوع سهم خود را در تکمیل زنجیره تولید، بسته بندی و توزیع این صنعت ایفا کند. مهمترین هدف استراتژیک خاتم خانه جایگزین کردن هدیه ایرانی در سازمان ها و موسسه های دولتی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم از طریق محصولات متنوع صنایع دستی و نیز تمرکز بر ارائه بسته بندی های مرتبط با محصولات صنایع دستی و دقت در تنوع رنگ و طرح آن در کلیه ی محصولات این صنعت است. صنایع دستی هنرمندان خاتم خانه با توجه به رسالت بومی – فرهنگی خویش و نیز آگاهی از بازخورد های مثبت و فزاینده ناشی از سرمایه گذاری در این صنعت و نقش آن در جذب سرمایه های داخلی و خارجی، توسعه فرهنگی بیش از پیش در ابعاد منطقه ای و بین المللی و نقش ارزنده آن بر مجموعه ساختار های اجتماعی ، فرهنگی و هنری جامعه در تلاش برای تحکم هر چه بیشتر پیوند هنر ، فرهنگ و اقتصاد است. گروه هنرمندان خاتم خانه محصولات خود را با توجه به ذائقه و سلیقه علاقمندان در طرح های متنوع در طیف وسیع و مناسبی از قیمت ها و با بسته بندی منحصر به فرد خود عرضه می کند . صنایع دستی هنرمندان خاتم خانه هم اکنون با سامان دهی بیش از ۵۰۰ هنرمند و صنعت گر کشور علاوه بر تولید و عرضه محصولات هنری، با دایر کردن کلاس های آموزشی در زمینه های مختلف صنایع دستی به تربیت نیرو های مستعد و با انگیزه و کارآمد نیز می پردازد.

خاتم خانه سایتی نام آشنا در زمینه فروش اینترنتی انواع محصولات است. مخاطبین این وب سایت می توانند از هر نقطه دنیا به این وب سایت دسترسی پیدا کرده، در میان طیف وسیعی از محصولات با برندها، امکانات و قیمت های متفاوت، به دنبال محصول مورد نظر خود بگردند و به روش های گوناگون، هزینه آن را بپردازند.

سهولت انتخاب محصول و خرید از سایت خاتم خانه و اعتباری که این وب سایت در طی سالیان گذشته به سبب کیفیت بالای خدمات و تحویل سفارش ها کسب کرده است، مشتریان دائمی برای این وب سایت به ارمغان آورده و روز به روز بر تعداد خریداران و مراجعین به این سایت افزایش می یابد.

خرید اینترنتی صنایع دستی چوبی

فروشگاه خاتم خانه با آماده نمودن این نوع صنایع دستی چوبی با قیمت های بسیار مناسب ، پیشگام تولید و فروش صنایع دستی سوخته نگاری شده است تا با حمایت از هنرمندان این رشته ، این نوع هنر را نیز جزء صنایع دستی تثبیت نماید .

خرید خاتم کاری

خرید فیروزه کوبی

خرید میناکاری

خرید قلمزنی

خرید ظروف الماس تراش شده

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

اصفهان خیابان پروین خیابان تالار کوچه ابن سینا پلاک ۱۴
نظر بنویسید
تصویر نمایه
khatamkhane
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید