برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۵-۱۳
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران، میدان شهدا، روبروی ایستگاه مترو، پلاک 1508

سید محسن حسینی درسال ۱۳۴۹در شهر بندرانزلی به دنیا آمد اودرسال ۱۳۷۰و پس از انجام خدمت مقدس سربازی فعالیت خود را در تهران آغاز کرد پس از ۵سال تلاش بی وقفه در کنار برادرش سید ایوب حسینی که خود از پیشتازان خشکبار در ایران و کانادا می باشد و با کمک ایشان موفق به تاسیس اولین شعبه در میدان شهدا گردید. وی با رویکردی مشتری مدارانه به فعالیت خود ادامه داد و به لحاظ عرضه محصولات باکیفیت ونیز بهره گیری از پرسنل کارامد و نیز رعایت کامل حقوق مصرف کننده هر روز بر خیل مشتریان خود افزود.وی در سال ۱۳۸۸موفق به راه اندازی کارخانه فراوری خشکبار گردید. با گذشت زمان و به لحاظ افزایش کیفی محصولات خشکبار محسن موفق به اخذ گواهینامه های iso9001 iso2200 haccp گردید.همزمان بااین موفقیت بزرگ ونیز ایجاد تحول در بسته بندی ونحوه ی عرضه محصولات همچنین اوج گیری درخواست مشتریان در سایر نقاط شهر تهران نیاز به تاسیس یک شعبه ی جدید به شدت احساس می شد تا اینکه با عنایات ویژه ی پروردگار شعبه دوم خشکبار محسن درخیابان پاسداران افتتاح شد.

اکنون به لحاظ گسترش طیف مصرف کنندگان محصولات خشکبار محسن سیاستگذاری توسعه شعب در دستور کار مدیریت قرار گرفته و این مجموعه ی روبه رشد در نظر دارد نسبت به تاسیس شعب در نقاط مختلف کشور اقدام نماید.

رویکرد توجه مستمر به مشتریان همواره در منشور اخلاقی خشکبار محسن مد نظر قرار گرفته وبا توسعه ی سرویس دهی و عرضه محصولات با کیفیت به مشتریان خشکبار محسن رسالت خود را در خدمت رسانی به همه ی ایرانیان ادامه خواهد داد. بدون شک پیشنهادات وانتقادات سازنده ی مشتریان و همه ی مصرف کنندگان ارجمند کمک شایانی به پویایی وحرکت روبه رشد این مجموعه خواهد نمود.

موقعیت

تهران، میدان شهدا، روبروی ایستگاه مترو، پلاک 1508
نظر بنویسید
تصویر نمایه
mohsennuts
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید