چای و دمنوش ارگانیک میشا ارگانیک

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۲-۱۱-۲۰
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

چای و دمنوش ارگانیک

همه ما می‌دانیم که هر چه مواد افزودنی و نگهدارنده کمتری در مواد غذایی وجود داشته باشد، برای سلامتی ما بهتر است. اما وقتی صحبت از چای و دمنوش ارگانیک به میان می آید، محصولاتی مطرح می شوند که گواهی ارگانیک دریافت کرده اند و  فاقد باقی مانده کودهای مصنوعی، آفت کش ها و علف کش ها هستند.

کشاورزی چای ارگانیک باعث پایداری سلامت خاک، اکوسیستم و حمایت از کشاورزان می‌شود. در کشاورزی چای ارگانیک به تنوع زیستی اهمیت می دهند. این نوع از کشاورزی با شرایط محلی، فرآیندهای اکولوژیکی سازگار است و روش‌های نوآورانه و سنتی را ترکیب می‌کند تا به نفع همه باشد.

اما تفاوت چای ارگانیک با چای معمولی چیست؟ خب، ارگانیک به سادگی به این معنی است که هیچ ماده شیمیایی وجود ندارد و این مورد یکی از واضح ترین تفاوت های بین چای ارگانیک و چای معمولی است.  مزیت اصلی برای شما به عنوان یک مصرف کننده این است که هیچ ماده شیمیایی در فنجان شما وجود نخواهد داشت.

چای هزاران سال است که کشت می‌شود، در ابتدا همه چیز ارگانیک بود. اصلا نیازی به تولید ارگانیک نبود. وقتی میزان مصرف مردم بیشتری شد، فناوری برای رفع این نیازها پیشرفت کرد و برای تولید بیشتر، استفاده از کودها، آفت کش ها و علف کش های شیمیایی بیشتر شد.

در تولید چای و دمنوش ارگانیک کشاورزان از هیچ ماده شیمیایی مانند آفت کش ها، علف کش ها، قارچ کش ها یا کودهای شیمیایی برای رشد یا پردازش چای پس از برداشت استفاده نمی‌کنند. در عوض، کشاورزان از فرآیندهای طبیعی برای تولید یک محصول پایدار استفاده می‌کنند. اما تولیدکنندگان چای و دمنوش (غیر ارگانیک) ممکن است از انواع مختلفی از مواد شیمیایی برای افزایش برداشت محصولات خود استفاده کنند. نوشیدن این محصولات که با آفت کش ها و فرآوری شده با سایر مواد شیمیایی رشد یافته در طولانی مدت اغلی مشکلاتی برای سلامتی به وجود می آورد.

چای بعد از آب محبوب ترین نوشیدنی در جهان است. شاید به این دلیل چای می نوشید که عاشق طعم، عطر، فواید سلامتی یا حتی حس خوب پس از اولین جرعه روز هستید.

وقتی می‌خواهیم انرژی بگیریم، آرام باشیم، سم زدایی کنیم و نوشیدنی بدون کافئین بنوشیم، بهتر است چای و دمنوش ارگانیک را انتخاب می کنیم. بر اساس تحقیقات و بررسی ها آنتی اکسیدان های موجود در چای سیاه در پیشگیری از بیماری های قلبی مفیدند. همچنین دارای اثر ضد تومور، ضد التهاب، ضد میکروبی و فعالیت های ضد جهش زایی می باشد

به عنوان مصرف کنندگان با وجدان، بسیاری از ما هنگام خرید به دنبال برچسب “ارگانیک” هستیم. در حالی که می دانیم محصولات ارگانیک دارای مزایای خاصی هستند. وقتی صحبت از چای و دمنوش ارگانیک و محصولات  معمولی می‌شود، ممکن است بپرسید: تفاوت واقعی چیست؟ چه چیزی چای و دمنوش ارگانیک را انتخاب هوشمندانه تری نسبت به محصولات معمولی می‌کند و چرا برای شما اهمیت دارد؟

ارگانیک یعنی بدون مواد شیمیایی. یکی از واضح ترین تمایزات بین چای و دمنوش ارگانیک و محصولات معمولی این است که چای ارگانیک بدون استفاده از کودهای شیمیایی، آفت کش ها، قارچ کش ها یا علف کش ها رشد می‌کند. این مواد شیمیایی اثرات مضری روی محیط زیست، کشاورزان و مصرف کنندگانی که ممکن است بقایای آن را بخورند، دارند. روش‌های مرسوم کشت محصولات ممکن است تولید را در کوتاه‌مدت به حداکثر برسانند، اما هزینه‌های زیست‌محیطی و انسانی جدی دارد.

از سوی دیگر، انتخاب چای و دمنوش ارگانیک به معنای حمایت از روش‌های رشدی مانند کودهای طبیعی مبتنی بر گیاه و میکروارگانیسم و ​​عوامل بازدارنده آفات است که برای محیط‌زیست و کشاورزانی که روی زمین کار می‌کنند ایمن‌تر هستند. اما فایده این روش برای شما مصرف کنندگان چیست؟ هیچ ماده شیمیایی به فنجان شما نمی رسد!

چای و دمنوش ارگانیک در مزارع در مقیاس کوچک با تنوع زیستی کشت می‌شود، در حالی که سایر محصولات معمولی از مزارع تک کشت به دست می‌آید. کشاورزان در مقیاس کوچک با استفاده از روش‌های کشاورزی ارگانیک و بیودینامیک تنوع زیستی را ترویج می‌کنند و به حیات وحش و گیاهان محلی اجازه می‌دهند در کنار کشاورزی ارگانیک شکوفا شوند. از آنجایی که محصولات معمولی به گونه‌ای پرورش می‌یابد که تولید انبوه را در کوتاه‌مدت در اولویت قرار می‌دهد، در مزارع بزرگی که صرفاً به کشت چای اختصاص داده شده است، کشت می‌شود. این مزارع بزرگ هر گونه حیات گیاهی و جانوری را از بین می برند. تک کشتی مواد مغذی خاک را از بین می برد، جنگل ها را از بین می برد و حیات وحش را به نابودی می کشاند.

تولید چای ارگانیک در مزارع چای ارگانیک متکی به تجزیه طبیعی مواد آلی است، با استفاده از تکنیک هایی مانند کمپوست سازی که جایگزین مواد مغذی گرفته شده از خاک توسط محصولات چای قبلی می‌شود. مواد مغذی به طور طبیعی توسط این فرآیند در طول فصل رشد چای تولید می شوند. این فرآیند خاک را تغذیه می‌کند و سپس محصول را تغذیه می‌کند.

مزارع چای ارگانیک، که اغلب مزارع چای کوچک هستند، در هماهنگی با شرای محلی کار می‌کنند، از تنوع زیستی حمایت می‌کنند و با چرخه های طبیعی زمین سازگار می شوند.

استفاده از آفت کش ها همچنین باعث عدم تعادل قابل توجهی در اکوسیستم محلی می‌شود و حشرات مضر، حشرات و موجودات مفیدی را که برای استقرار مجدد در اکوسیستم زمان بیشتری نیاز دارد، از بین می برد. اغلب فقط مقدار کمی از گونه های آسیب رسان باقی می ماند که سپس به سرعت افزایش می یابد و منجر به نیاز به استفاده ثانویه از مواد شیمیایی برای مقابله با این موضوع می‌شود. خاک به دلیل استفاده طولانی مدت از کود سخت می‌شود، به این معنی که مواد شیمیایی بیشتری مورد نیاز است و در نتیجه یک مارپیچ رو به پایین به سمت وابستگی شیمیایی زمین ایجاد می‌شود.

بسیاری از این مواد شیمیایی محلول در آب هستند، به این معنی که مستقیماً در فنجان چای شما قرار می گیرند. و برخلاف میوه‌ها و سبزیجات تازه که می‌توانید قبل از مصرف آن‌ها را تمیز کنید، برگ‌های چای آنقدر کوچک هستند که به خوبی شسته نمی‌شوند، بنابراین به محض اضافه کردن آب جوش با آفت‌کش‌ها خیس می شوند. حتی مشخص شده است که چای آلوده به آفت کش ها بیشتر از اینکه مفید باشد ضرر دارد و در واقع می‌تواند به جای افزایش طول عمر، کاهش یابد.

آفت‌کش‌های مصنوعی خطرات زیادی برای سلامتی افراد دارند. از جمله مهمترین این اثرات نقص مادرزادی، آسیب به سیستم عصبی، اختلال در هورمون ها و سیستم غدد درون ریز، اختلالات تنفسی، تحریکات پوستی و چشمی و انواع سرطان ها.

چای‌هایی که گواهی ارگانیک ندارند، اغلب بدون آبکشی در هوا خشک می شوند، به این معنی که مواد شیمیایی مصنوعی روی برگ خشک می شوند و ممکن است در فنجان شما ختم شوند. این می‌تواند بر کیفیت چای تأثیر بگذارد و خطرات بالقوه ای برای سلامتی ایجاد کند.

چای می‌تواند تسکین دهنده، آرامش بخش و نیروبخش باشد، نه تنها به بهبود خلق و خوی ما کمک می‌کند، بلکه دارای طیف وسیعی از فواید سلامتی نیز می باشد. جای تعجب نیست که چای یک نوشیدنی فوق العاده است و بعد از لیوان آب استاندارد، دومین نوشیدنی محبوب در جهان است.

با انتخاب چای ارگانیک، می‌توانید طعم لطیف هر برگ را تجربه کنید، با مقایسه چای ارگانیک و چایی که ارگانیک نیست، متوجه خواهید شد که مواد شیمیایی می‌توانند بر طعم چای تأثیر بگذارند، زیرا اغلب مواد شیمیایی روی برگ های چای اسپری و خشک می شوند و همچنین از طریق ریشه به گیاه راه می یابند.

با نوشیدن چای ارگانیک می‌توانید از سطوح بالاتری از مواد مغذی مانند ویتامین های A، C، E و K و همچنین مواد معدنی مانند پتاسیم، کلسیم و فلاونوئیدها لذت ببرید. بنابراین، لذت بردن از مزایای تغذیه‌ای فوق‌العاده در حین لذت بردن از فنجان مورد علاقه‌تان آسان است.

همچنین چای و دمنوش ارگانیک سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی است. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است. اعتقاد بر این است که چای و دمنوش ارگانیک و طبیعی سطوح بالاتری از آنتی اکسیدان ها را در مقایسه با محصولات معمولی دارند که به این معنی است که بدن شما می‌تواند با رادیکال های آزاد بیشتری مبارزه کند. بنابراین با افزایش مصرف آنتی اکسیدان خود از طریق نوشیدن چای و دمنوش ارگانیک شما می‌توانید خود را جوان نگه دارید.

مطالعات نشان می‌دهد که چای و دمنوش ارگانیک می‌توانند به کاهش خطر بیماری قلبی کمک کند، به ویژه چای سبز ارگانیک که در این مورد پیشتاز است. همچنین شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد چای می‌تواند به پیشگیری از دیابت و همچنین پیشگیری از آب مروارید، که اغلب از عوارض دیابت است، کمک کند.

با استفاده از چای و دمنوش ارگانیک، می‌توانید مطمئن باشید که فنجان نوشیدنی شما کاملا طبیعی است و هیچ گونه آلودگی وارد بدن شما نمی‌شود. همچنین می‌توانید مطمئن باشید که از طبیعت نیز مراقبت می کنید. با انتخاب محصولات ارگانیک می‌توانید به حفظ محیطی شاد و سالم کمک کنید.

در این بخش از فروشگاه میشا ارگانیک انوع چای و دمنوش های ارگانیک در طعم های مختلفی وجود دارند. شما عزیزان می‌توانید با مطالعه کامل توضیحات هر محصول، انتخاب بهتری داشته باشید و از این نوشیدنی های ارگانیک لذت ببرید.

موقعیت

تهران
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید