برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
محصولات کشاورزی خشکبار

خشکبار ایوب

برای قیمت تماس بگیرید


  • اشتراک گذاری
  • مورد علاقه
  • گزارش
توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۴-۰۱
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران، خیابان ستارخان بین پل ستارخان و برق آلستوم پلاک۶۳۴

از سال ۱۳۶۸ به توصیه یکی از دوستانم که اهل رفسنجان بوده و چند سالی را در زمینه آجیل و خشکبار با ایشان همکاری داشتم، شروع به فعالیت به صورت مستقل کردم و به خاطر علاقه ای که به این کار داشتم توانستم به سرعت در کارم پیشرفت کنم و موفق به خرید مغازه ای ۹ متری در شرق تهران شدم. با ارائه اجناس مرغوب و باکیفیت و قیمت مناسب باعث شدم مشتریانم روز به روز بیشتر شوند و به دلیل رونق در کسب و کارم شروع به جذب افراد خوب و مستعد در کنار خود کردم از جمله برادران و نزدیکانم. با نگاه مثبتی که به آینده داشتم توانستم اطلاعات زیادی در رابطه با کار خشکبار و آجیل در مدت زمان کوتاهی جمع آوری کنم وهمچنین پروسه فرآوری آجیل را بیاموزم وآجیل گرم وتازه به مشتریان ارائه دهم.

حدود ۴ سال بعد از فعالیت در شرق تهران به علت توسعه کارم و کوچک بودن محل کسبم تغییر محل داده و از شرق تهران به غرب تهران نقل مکان کردم و چون در شرق تهران اسم مشخصی برای فروشگاهم تعیین نکرده بودم اسم خودم را به عنوان برند کاریم ثبت کردم تا با داشتن برندی خاص مشتریانم بتوانند باخیالی راحت از مرغوبیت و تقلبی نبودن اجناس آنها را تهیه نمایند. مغازه ای را که در غرب تهران خریداری کردم ۲۴متر بود.

با تلاش و پشتکار زیاد توانستم برند خود را معرف همگان نمایم و در عرض ۴ سال کار خود را توسعه بیشتری بدهم و برای افراد زیادی زمینه اشتغال ایجاد کنم و با یاری خداوند و پشتکار من و همکارانم روز به روز مشتریانم بیشتر شدند.

سعی من در تمام این سالها این بوده که ارائه دهنده کالا و خدمت خوب به مردم باشم و امیدوارم خداوند در این زمینه یاریم دهد.

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه