برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۵-۰۸
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان

باکسیتو، فعالیت خود را در ابتدا با غرفه در میوه و تره بار اصفهان آغاز کرد. اکنون تصمیم گرفته ایم که فروشگاه حقیقی خود را به یک فروشگاه مجازی نیز گسترش دهیم. بنابراین این امکان را در اختیار افراد زیادی قرار می دهیم، که بدون حضور فیزیکی در میدان تره بار بتوانند بهترین و تازه ترین میوه های بازار را خریداری کنند. بنابراین می توان هدف اصلی باکسیتو را ارائه تازه ترین ها به مردم در نظر گرفت. مهم ترین وجه تمایز های ما نسبت با سایر سایت های فروش آنلاین میوه را می توان به صورت زیر در نظر گرفت :

اولین چیزی که در برای فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو دارای اهمیت است، این است که بهترین میوه، با بهترین طعم بدون وجود واسط به کاربران برسد. علت عملی بودن این موضوع این است که ما خود در بازار میوه یک بنگاه هستیم، بنابراین تضمین می کنیم که میوه های خریداری شده شما، به صورت مستقیم و بدون حضور دلال ها به دستتان خواهد رسید.

کیفیت برتر، نام دیگر فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو است. دلیل این موضوع هم دست چین شدن میوه ها و ارائه بهترین ها به شماست چرا که ما به طور مستقیم با کشاورزان عزیز در ارتباط هستیم.

تازگی با باکسیتو برای شما معنای دیگری خواهید یافت. با استفاده از امکانات قرار داده شده برای مخاطبان گرامی، فرقی نمی کند شما کی سفارش خود را برای ما ارسال می کنید، شما میوه همان روزِ تحویل را تحویل خواهید گرفت.

شما برای دریافت محصول خود تنها نیاز است که ۱ روز قبل اقدام نمایید. سفارش ما روز بعد، در ساعات ۱۰ الی ۱۲ به دستتان خواهید رسید.

علاوه بر این که شما می توانید میوه خانه خود را روزانه تهیه کنید، می تواند با استفاده از برنامه ای که فروشگاه آنلاین میوه در اختیار شما قرار می دهید، خرید خانه خود را زمان بندی کنید و به این ترتیب از استرس خرید روزانه راحت شوید. این قابلیت حتی برای خرید ۱ ساله شما نیز قابل استفاده است.

در صورتی که خانوه های پر جمعیت هستید و یا مهمانی بزرگی در پیش دارید می توانید از خدمات فروش عمده ما بهره مند شوید. در این حالت خرید خود را با ما هماهنگ کنید بعد از آن تنها کاری که باید انجام دهید این است که منتظر باشید که خریدتان در زمانی کمتر از ۲۴ ساعت به دستتان برسد.

در تمامی موارد بالا، ارسال محصول شما رایگان است.

حوزه خدمات رسانی فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو، شهر اصفهان است.

با توجه به موارد بیان شده شما می توانید با بهره مندی از خدمات فروشگاه آنلاین میوه باکسیتو، شروع یک زندگی سبز را با یک طعم دل پذیر آغاز کنید.

موقعیت

اصفهان
نظر بنویسید
تصویر نمایه
boxito
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید