گروه مشاوران برندینگ فراسو
اخبار و رویدادها

برگزاری همزمان دو نمایشگاه کشاورزی در شیراز

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: پانزدهمین نمایشگاه گل و گیاه، گلخانه و گیاهان دارویی از هفتم بهمن ماه و بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته (ifood)از هشتم بهمن ماه در شیراز آغاز به کار خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایانا در استان فارس، علیرضا واحدی پور تصریح کرد: نمایشگاه گل و گیاه، گلخانه و گیاهان دارویی که درسنوات گذشته جزو پربازدیدکننده ترین نمایشگاه های برگزار شده در شیراز بوده است، در سالن های سرو، نرگس، بهار و قسمتی در فضای باز و نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته در سالن حافظ  و فضای باز برگزار می شود.

به گفته وی؛ در نمایشگاه گل و گیاه، گلخانه و گیاهان دارویی ۹۹ شرکت از استان فارس و سایر استان ها حضور خواهند داشت که ۶۳ شرکت در زمینه تولید گل و گیاه، ۲۷ شرکت پیرامون تجهیزات گلخانه ای و ۹ شرکت نیز در زمینه تولید گیاهان دارویی آخرین دستاوردهای خود را ارائه خواهند داد.

واحدی پور ابراز کرد: در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته، ۴۲ شرکت در بخش صنایع غذایی و ۳۸ شرکت در زمینه ماشین آلات وابسته به آن نوین ترین دستاوردهایشان را به معرض نمایش خواهند گذاشت.

این مقام مسئول با بیان اینکه در نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته، ۳۵ شرکت از استان فارس و مابقی از سایر استان ها حضور دارند، افزود:  ۲۷ نفر هیئت تجاری از کشورهای عراق و افغانستان نیز از نمایشگاه بازدید می کنند.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس ضمن تشکر از شرکت های نگاه سبز و برساز رویداد پارس برگزارکنندگان این نمایشگاه، گفت: نمایشگاه گل و گیاه، گلخانه و گیاهان دارویی به مدت پنج روز و نمایشگاه صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته به مدت چهار روز از ساعت ۱۶ الی ۲۲  در محل دائمی نمایشگاه های بین  المللی فارس برگزار خواهد شد و البته هر دو نمایشگاه با حضور مقامات ارشد استان فارس در روز سه شنبه همزمان به طور رسمی افتتاح خواهند شد و همچون سال های گذشته کارشناسان باغبانی و صنایع تبدیلی و غذایی در غرفه های این سازمان واقع در سالن نرگس و حافظ پاسخگوی سوالات بازدید کنندگان محترم و مشاره به آنها هستند.

واحدی پور یادآور شد: در حاشیه برگزاری این نمایشگاه ها چند نشست‌ علمی و آموزشی در زمینه های فنی  و تخصصی برگزار خواهد شد.

۰%

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
منبع
ایانا
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا