گروه مشاوران برندینگ فراسو
اخبار و رویدادها

ایران مجوز صادرات روده به اروپا را گرفت

ایران سالانه ۸۵ میلیون دلار روده به اروپا صادر می کند که این بار نیز ایران توانست مجوز صادرات را برابر با دستورالعمل های جدید کسب کند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود محمودی رئیس اتحادیه صادرکنندگان روده ایران در نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که ایران توانسته مجوز صادرات روده به اروپا را برابر با دستورالعمل‌های جدید کسب کند.

در این نامه آمده است: احتراماً به استحضار می‌رساند صادرات روده به اروپا که بالغ بر ۸۵ میلیون دلار در سال است از طرف سازمان غذا و بهداشت اتحادیه اروپا منوط به اجرای دستورالعمل‌های جدید گردید و مقرر گردیده بود کشورهایی که خواهان صادرات به اروپا هستند تا ۲۱ آوریل ۲۰۲۱ نسبت به تکمیل و تعهدات لازم پرسشنامه‌های جدید اقدام نمایند وگرنه از صادرات این ۱۷ کشور یادشده به اروپا جلوگیری بعمل خواهد آمد. برابر پیگیری‌های مکرر و تشکیل کارگروه‌های تخصصی توسط ریاست سازمان دامپزشکی جناب آقای دکتر ماکنعلی کلیه الزامات اولیه با مساعدت و راهنمایی‌های ایشان تهیه و ارسال گردیده و پس از تشکیل جلسه ویدئو کنفرانس با کارشناسان غذایی اتحادیه اروپا با خبر شدیم که از ۱۷ کشور تنها ۷ کشور منجمله ایران توانستند مجوز به اروپا را برابر دستورالعمل‌های جدید کسب نمایند.

۰%

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
منبع
خبرگزاری مهر
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا