برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۲۱
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : مازندران ، بابلسر، بلوار شریفی ، ساختمان رزقی ، طبقه اول ، واحد دوم غربی

معرفی

ایران آنتیک فروشگاه آنلاین محصولات فرهنگی نظیر صنایع دستی ، کلکسیونی و اجناس قدیمی معاصر است. وبسایت ایران آنتیک در حقیقت علامت تجاری واحد صنفی ایران آنتیک می باشد. 

هدف 

وبسایت ایران آنتیک جهت دستیابی کاربران اینترنت کشور و خارج از کشور به سطح وسیعی از کالاهای فرهنگی و بومی ایران زمین ، اقدام به ایجاد یک بازار مرکزی با عنوان تجاری ایران آنتیک نموده است. مدیران ایران آنتیک با نگاه و رویکردی جدید سعی در افزایش کیفیت خدمات ، ارائه کالای مرغوب و مناسب سازی قیمت ها در این حوزه هستند. 

مدیران ایران آنتیک ، فرهنگ سازی در حوزه صنایع دستی را از اهداف مهم خود می دانند. و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی فرو گذار نخواهد کرد. 

بر همگان پوشیده نیست که صنایع دستی ایران جزء مرغوب ترین و زیباترین آثار هنری جهان است. متاسفانه بدلیل وجود مشکلات مختلف این هنر – صنعت به جایگاه واقعی خود در دنیا دست نیافته است. امید است با تلاش روز افزون بتوانیم قدمی مثبت در این راه برداریم تا باعث شکوفایی هر چه بیشتر فرهنگ اصیل ایران زمین در جهان شویم. 

چرا به ایران آنتیک اعتماد کنیم؟ چون هویت و صحت فعالیت ما مورد تایید است. 

چرا ایران آنتیک؟ چون «ارسال رایگان» داریم 

هر سفارشی که جمع کل آن بیش از ۳۰۰ هزار تومان باشد ، شامل ارسال رایگان خواهد شد.

این پیشنهاد ممکن است شامل بعضی از گروه محصولات نشود. هنگام تکمیل خرید و ثبت سفارش از نحوه ارسال و هزینه آن در مرحله مربوطه و قبل از ثبت نهایی سفارش مطلع خواهید شد. 

چرا ایران آنتیک؟ چون «تضمین مناسب‌ترین قیمت» می دهیم 

ایران آنتیک تضمین مناسب‌ترین قیمت محصولات ارائه شده را دارد. ما همواره تلاش می کنیم تا با دریافت حداقل کارمزد فروش کالا ، حامی مصرف کننده نهایی باشیم. و همچنین سعی می کنیم واسطه ها را کنار زده و مستقیما کالای تولیدی هنرمندان ایرانی را با بهترین قیمت به مصرف کننده نهایی برسانیم.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی بازگشت» کالا داریم 

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات خود را با گارانتی ۷ روزه بازگشت ارائه می کند. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی بازگشت کالا» اینجا را لمس کنید.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی اصالت» کالا می دهیم 

برای تضمین رضایت مشتریان کالای کلکسیونی و قدیمی ایران آنتیک، تمامی محصولات این گروه با گارانتی اصالت ۷ روزه کالا ارائه می شود. اصالت این گروه کالایی توسط کارشناسان ایران آنتیک تایید گردیده است. اما هر زمان، کارشناس معتبری تشخیص بدهد کالایی که مشتری از ایران آنتیک دریافت کرده اصل نیست، و این موضوع توسط کارشناسان با بررسی دقیق تر ثابت گردد. فروشگاه ایران آنتیک تمامی مسئولیت باز پس گیری کالا و تقبل ضرر احتمالی مشتری را بدون محدودیت زمانی می پذیرد.

چرا ایران آنتیک؟ چون «گارانتی سلامت فیزیکی» کالا داریم 

برای تضمین رضایت مشتریان، ایران آنتیک محصولات شکستنی خود را با گارانتی سلامت فیزیکی ارائه می کند. به این ترتیب کالایی که دچار نقص فیزیکی در هنگام حمل و نقل گردد، پس گرفته خواهد شد. این گارانتی دارای شرایط و مقررات خاصی می باشد. جهت مشاهده شرایط و مقررات «گارانتی سلامت فیزیکی» اینجا را لمس کنید.

موقعیت

مازندران ، بابلسر، بلوار شریفی ، ساختمان رزقی ، طبقه اول ، واحد دوم غربی
نظر بنویسید
تصویر نمایه
iranantiq
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید