گروه مشاوران برندینگ فراسو
اخبار و رویدادها

کشاورزان باید به اینترنت پرسرعت تجهیز شوند

اتحادیه اروپا تاکید می کند که کشاورزان و روستائیان باید به اینترنت پرسرعت و شبکه تلفن 5G تجهیز شوند در این صورت بسیاری از مشکلات آنها برطرف خواهد شد.

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل خبرگزاری فارس، اتحادیه اروپا تاکید می کند که کشاورزان و روستائیان باید به همان اینترنتی که شهری ها دارند، دسترسی داشته باشند.

ماریو میلوچف کارشناس بخش کشاورزی اتحادیه اروپا می گوید: امکان دسترسی به اینترنت مناسب و پرسرعت می تواند بسیاری از مشکلاتی که اکنون بخش روستایی و کشاورزی با آن دست و پنجه نرم می کنند را برطرف کند.

وی تاکید می کند که نیاز است که کشاورزان و روستائیان به شبکه تلفن ۵G متصل شوند.

از نظر این کارشناس در دنیای امروزی که اطلاعات حرف اول را می‌ز ند بخش کشاورزی هم می تواند با بهره گیری از این امکانات، دانش و اطلاعات خود را در این بخش افزایش دهند.

درباره استفاده از فن آوری نوین در بخش کشاورزی دو نظر وجود دارد عده ای سنت گرا معتقدند که وجود سیستم های جدید اینترنتی و تلفنی پیشرفته می تواند روستا را از بافت سنتی و روستایی خود خارج کرده و کشاورزان را از مسیر تولید خارج کند. در مقابل عده ای معتقدند که هر چه کشاورزان به اطلاعات جدید و به روزتری تجهیز شوند در تولیدات آنها تاثیر مثبت می گذارد.

سازمان خواروبار جهانی هم تجهیز بخش کشاورزی به علم و فناوری معتقد است و اعلام می کند که در ۴۰ سال آینده ۹۰ درصد تامین امنیت غذایی جهان وابسته به علم و اصلاح ژنتیک در بخش کشاورزی خواهد بود.

۰%

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید !
منبع
خبرگزاری فارس
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا