برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۱-۲۳
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : شهر قدس - خیابان طالقانی - کوچه شهید مسرورخواه فروشگاه برگ سبز

فروشگاه برگ سبز با دارا بودن سابقه ۱۵ ساله در امر فروش فرآورده‌های گیاهی، گیاهان دارویی و اقلام سلامت محور در شهرقدس، با گذشت زمان و باز شدن راههای ارتباطی جدید و ظهور فناوری های نوین در زندگی امروزی و به خصوص به وجود آمدن عرصه‌های جدید تجارت، تلاش نمود تا با ایجاد بسترهای مناسب، زمینه را جهت فعالیت در فضای مجازی هموار سازد.

در همین راستا در سال ۱۳۹۴ با به وجود آمدن نیازهای جدید در عرصه تجارت الکترونیکی تصمیم گرفتیم که به صورت رسمی وب سایت این فروشگاه راه اندازی نماییم.

تمام تلاش تیم طراحی و پشتیباتی این فروشگاه ایجاد فروشگاه مجازی با محصولات با کیفیت، تنوع فراوان و خدمات پشتیبانی قوی به منظور جلب رضایت حداکثری شما مشتریان و بازدیدکنندگان محترم بوده است.

فروشگاه برگ سبز اعتماد شما را سرمایه اصلی خود می دادند زیرا اعتماد جزء اصول اولیه یک تجارت موفق می باشد و به همین منظور همیشه تلاش کرده‌ایم تا با اطلاع رسانی دقیق و آگاهی بخشی در زمینه گیاهان و فرآورده های گیاهی، امکان خریدی آگاهانه را برای شما عزیزان ایجاد کنیم زیرا بر این باوریم که خریدی که از روی علم و اطلاع کافی باشد باعث جلب رضایت خریداران خواهد شد.

فروشگاه برگ سبز بلافاصله پس از راه اندازی و انجام تستهای نهایی اقدام به اخذ نماد اعتماد نمود و در حال حاضر دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت میباشد.

در شهریور ماه ۱۳۹۸، با توجه به قوانین نامشخص و یکسویه وزارت صمت مبنی بر الزام فروشگاه به حذف کلیه مطالب مرتبط با خواص گیاهان درج شده در سایت جهت تمدید نماد، تصمیم گرفتیم به جای تمکین به قوانین سلیقه ای مربوط به نماد اعتماد، از حذف اطلاعات ثبت شده در فروشگاه اجتناب نماییم و بنابراین پس از ۴ سال، پیش از انقضای اعتبار نماد، نسبت به حذف نماد اعتماد وزارت صنعت، معدن و تجارت از وبسایت فروشگاه اقدام نمودیم

با توجه به تعهد این فروشگاه جهت ارائه محصولات با کیفیت، کلیه محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه پیش از تامین به تعداد محدود خریداری شده و از لحاظ کیفی بطور کامل بررسی میگردند و در صورت تائید کیفیت محصول نسبت به خرید کلی آن و درج مشخصات مربوطه اقدام میگردد.

ما معتقدیم وبسایتهای موفق قابل کپی هستند و چیزی که قابل کپی نیست اعتماد مشتریان است و امیدواریم شایسته اعتماد شما باشیم.

موقعیت

شهر قدس - خیابان طالقانی - کوچه شهید مسرورخواه فروشگاه برگ سبز
نظر بنویسید
تصویر نمایه
ebargesabz
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید