برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۴-۱۲
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : البرز، کرج

شرکت تجارت سبز آبان توزیع کننده نهاده های کشاورزی با بکارگیری تجارب ۱۰ سال در صنعت کشاورزی فعالیت رسمی خود را در فروردین ۹۶ توسط گروهی از فعالان این صنعت با انگیزه نوآوری و تکیه بر تجربیات ارزشمند خود و به کارگیری دانش روز در عرصه کشاورزی با هدف آباد سازی ایران بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود.

همان طور که میدانیم خاک ها در اثر تداوم برداشت محصول، روش های نادرست کشت و استفاده نابجا از منابع، از نظر عناصر غذایی و مواد معدنی فقیر می‌شوند و از کودها به عنوان ابزاری برای نیل به حداکثر تولید در واحد سطح استفاده میشود. ولی مصرف کود باید بتواند علاوه بر بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و افزایش عملکرد تولید در هکتار و ضمن آلوده نکردن محیط زیست، سلامت انسان و دام را تامین کند.

بدیهی است تجمیع دانش و تجربه در امر کشاورزی سبب پیشبرد هرچه بهتر تولید در این صنعت شده و آبان با شعار مصرف بهینه نهاده های کشاورزی و روشهای مناسب کشت و استفاده بهینه از منابع خواستار عملی شدن این هدف بزرگ است. باشد که با مصرف درست و آگاهانه نهاده های کشاورزی هم باعث تولید محصولاتی با عملکرد و کیفیت بالا شویم و هم باعث حاصل‌خیزی زمین های زیر کشت سرزمین‌مان گردیم.

در همین راستا آبان از بدو فعالیت خود سعی بر عرضه محصولاتی با کیفیت بالا، خدمات کشاورزی کارشناسی شده و مشاوره اصولی و صحیح داشته تا بتواند با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه ما محسوب میگردند، سهمی از بهبود کشاورزی کشور را در دست گیرد.

ما براین باوریم که با تلاش و کوشش آبان در کنار کشاورزان عزیز با مصرف بهینه کود و سایر نهاده های کشاورزی موجب تقویت امنیت غذایی گردیم چرا که رابطه تنگاتنگی بین خاک سالم، گیاه سالم و انسان سالم وجود دارد بنابراین تلاش خواهیم نمود تا بتوانیم گامی کوچک در رشد و توسعه صنعت کشاورزی ایران عزیزمان برداریم.

 

موقعیت

البرز، کرج
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید