توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۱-۲۴
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : یزد، خیابان مطهری، بن بست آسمان

مرکز خرید اینترنتی بذر نازبو در راستای تسهیل در خرید انواع بذر و دسترسی آسان خریداران و مشتریان از شهرهای سراسر ایران به محصولات نازبو، فروشگاه اینترنتی بذر را راه اندازی نموده است. مرکز خرید آنلاین بذر نازبو از تنوع زیادی برخوردار است.

انواع بذرهای سبزیجات، بذر صیفی جات، بذر کاکتوس، بذر میوه های کمیاب، بذرهای F1، بذر گل و گیاهان زینتی و بذر بونسای و درخت در نازبو عرضه می شوند. در حال حاضر علاوه بر مشتریان خانگی و افرادی که تمایل به کاشت بذر در خانه و باغچه خود برای مصارف شخصی را دارند، درصد بسیار زیادی از مشتریان نازبو را کشاورزان، مزرعه داران، باغداران و افراد حرفه ای تشکیل می دهند. از طرفی مرکز خرید اینترنتی بذر نازبو با امکان خرید آنلاین بذر و ارسال آن به محل مشتری پاسخگوی نیاز خریداران از تمام نقاط ایران است.

کیفیت بذرهای عرضه شده در نازبو کاملا تضمین می گردد، بطوریکه تمام بذرهای قابل عرضه با درجه خلوص بسیار بالا و قدرت جوانه زنی بالای ۹۰ درصد به فروش می رسند. بذرهای تازه و با کیفیت عملکرد خوبی را به نمایش می گذارند و با میزان باردهی خوب، محصولات قابل قبولی دارند. مرکز خرید اینترنتی بذر نازبو با عرضه بیش از ۴۰۰ نوع بذر از انواع مختلف بزرگترین مرکز فروش آنلاین بذر در ایران محسوب می شود. خرید از نازبو بسیار ساده و راحت بوده و به مدت زمان کوتاهی نیاز دارد.

موقعیت

یزد، خیابان مطهری، بن بست آسمان
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید