برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۸-۱۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : آدرس دفتر مرکزی: مشهد، خیابان راهنمایی، راهنمایی ۲۰/۱، پلاک ۲۸ واحد ۵

کشور پهناور ایران با توجه به موقعیت خاص و تنوع طبیعی اقلیمی ، امکانات مناسب کاشت محصولات مختلف کشاورزی در آن فراهم بوده و استان خراسان رضوی دارای شرایط اقلیمی مناسب و اراضی وسیع قابل کشاورزی بعنوان یکی از مناسب ترین مناطق کشاورزی کشور محسوب می‌شود . در این بین می توان به جلگه رخ بعنوان یکی از حاصلخیز ترین و مستعدترین مناطق جهت کشاورزی اشاره نمود . قابل به ذکر است بخش قابل توجهی از اراضی زیر کشت این مجموعه در این جلگه واقع شده است و اساس نامگذاری شرکت حاضر می‌باشد .

شرکت کشاورزی و دامپروری گلدشت رخ خراسان نخستین بار در سال ۱۳۶۷ با هدف تولید محصول سالم و طبیعی ، حفظ و استفاده حداکثری از منابع آب و خاک ، ایجاد صنایع و کارخانجات تبدیل فرآورده‌های کشاورزی و توسعه کشت و آبیاری مکانیزه شروع به فعالیت کرده است.

در سال‌های ابتدایی انقلاب غالب فعالیت‌های شرکت در راستای توسعه ارقام مختلف گندم و جو و توسعه آبیاری مکانیزه آنها متمرکز بوده است. این در حالیست که در سال‌های اخیر به این اهم افزوده شده و در حال حاضر این شرکت با تولید گندم بدری با حداکثر کیفیت قابل برداشت نقش مهمی در توسعه کشت غلات استان ایفا می‌کند .

از دیگر محصولات کشاورزی این مجموعه می‌توان به سیب زمینی بعنوان یکی از مواد غذایی اصلی و با کیفیت اشاره کرد که در مزارع شرکت گلدشت رخ خراسان سیب زمینی هم به صورت بذری و هم خوراکی قابل کشت می‌باشد. اکثر محصول سیب زمینی تولید شده با توجه به کیفیت بالای ان به مصرف کارخانه های چیپس استان میرسئ بخش کمی از آن روانه بازار می‌شود.

 

موقعیت

آدرس دفتر مرکزی: مشهد، خیابان راهنمایی، راهنمایی ۲۰/۱، پلاک ۲۸ واحد ۵
نظر بنویسید
تصویر نمایه
goldasht
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید