توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۶-۳۱
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : استان البرز – کرج – بلوار طالقانی جنوبی – روبروی شهرداری منطقه دو – ساختمان نقشینه – طبقه سوم – واحد نه

کشاورزی ایران در حال گذار از مرحله سنتی به مرحله صنعتی شدن می باشد که این موضوع ملزومات خاص خود را می خواهد و یکی از این ملزومات نهال استاندارد از نوع پایه رویشی می باشد .

مجموعه تولیدی شتاک از سال ۱۳۹۲ پای به عرصه تولید گذاشته و رسالت کاری خود را برپایه نوآوری و پیشرفت بنا نهاده است.

محصولات تولیدی مجموعه شامل انواع پایه های رویشی به روش کشت بافت ، نهال های پیوندی مثمر عمدتا پایه رویشی ، نهال های پیوندی مثمر پایه بذری ، نهال های غیر مثمر و در فاز های آتی گل و گیاه زینتی می باشد.

به غیر از نهال استاندارد و اصلاح شده ، یکی دیگر از خدمات مجموعه شتاک مشاوره های فنی و کارشناسی می باشد . شاید با مثال های زیادی از این دست برخورد کرده باشید که نهال کاشته شده بعد از گذشت چندین ماه خشک شده و یا اگر به درخت کاملی هم تبدیل شود عملکرد خوبی نداشته باشد ، خوب این می تواند خسارت های مالی زیادی را بجا گذاشته و شاید هم اصلا” باغدار را از ادامه کار منصرف کند .

مهمترین دلیل این می تواند باشد که آن رقم نهال با شرایط منطقه سازگاری نداشته و باغدار هرچقدر هم تلاش کند هرچند نهال ها خشک نشوند باز هم آن عملکرد مطلوب را نداشته باشد .

راه حل این مشکل این است که قبل از خرید نهال شرایط محیطی منطقه ( آب ، خاک ، ارتفاع ، بیشترین و کمترین دما ، نور، و….) بررسی شود و انتخاب رقم متناسب با شرایط منطقه باشد تا هم از خشک شدن و یا عملکرد پایین جلوگیری شود در نتیجه با عملکرد بالا صرفه اقتصادی درخشانی برای باغداران داشته باشد .

مجموعه شتاک با کمک از کارشناسان مجرب و خبره با توجه به اطلاعات دریافتی و دقیق از باغ و آنالیز کردن این اطلاعات برای انتخاب دقیق رقم مناسب ، احداث باغ اصولی و مدرن ، تغذیه و تشخیص آفات و بیماری ها و تمامی مراحل کاشت و داشت و برداشت محصول آماده خدمت رسانی می باشد . امید است با همراهی شما باغداران زحمت کش گامی هرچند کوچک در راستای رشد و پیشرفت این خاک و سرزمین بر داریم.

اعتماد شما عاشقان و دوستداران طبیعت ما را در رسیدن به این هدف یاری می رساند.

 

موقعیت

استان البرز – کرج – بلوار طالقانی جنوبی – روبروی شهرداری منطقه دو – ساختمان نقشینه – طبقه سوم – واحد نه
نظر بنویسید
تصویر نمایه
shetak-co
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید