توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۶-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : ایران-البرز-محمدشهر-خیابان امام خمینی-برج قائم-واحد 40

شرکت خدمات کشاورزی رهروان رویش سبز در سال ۱۳۸۴ با هدف خدمت صادقانه به بخش کشاورزی میهن، همچنین کمک به رشد و پیشرفت بخش باغداری و کشاورزی کشورمان و دستیابی به بازارهای جهانی در زمینه کشاورزی مدرن تاسیس شد و توانست با تکیه بر برنامه کسب و کار تعریف شده، نیروی انسانی متعهد و خلاق، سرمایه گذاری هدفمند و استفاده از ۳۰ سال تجربه میدانی در این عرصه فعالیت نماید.

شرکت رهروان رویش سبز با ظرفیت واردات مقادیر قابل توجهی از انواع سموم کشاورزی، کودهای شیمیایی و آلی، اصلاح کننده های خاک و محرک های رشد یکی از عمده ترین عرضه کنندگان کود در بازار کشاورزی ایران بوده که محصولات آن تاکنون با استقبال وسیعی از سوی کشاورزان و باغداران عزیز مواجه شده است. عملیاتی کردن سیاست اصولی شرکت که در شعار تداوم کیفیت متجلی گردیده، محصولات این شرکت را با استقبال روز افزون مواجه ساخته است.

این شرکت از اعضای فعال سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان البرز، عضو انجمن سم و کود ایران و عضو اتاق بازرگانی البرز می باشد. همچنین این شرکت دارای پروانه واردات عوامل کنترل بیولوژیک، پروانه واردات تنظیم کننده های رشد و پروانه واردات سموم شیمیایی آماده مصرف می باشد.

شرکت رهروان رویش سبز به عنوان نماینده انحصاری شرکت هورتیلند هلند در ایران و ۱۲ کشور آسیای میانه از جمله افغانستان، پاکستان، آذربایجان، امارات، ترکمنستان، ازبکستان، تاجیکستان، قرقیزستان، عراق، یمن، عمان و اردن توزیع انحصاری محصولات این شرکت را به عهده دارد. همچنین این شرکت نمایندگی انحصاری در زمینه فروش و توزیع محصولات شرکت کورتسا اسپانیا، اگروزولد مجارستان ، سیکو بلژیک و سرادیس هلند در ایران را دارد.

نیروهای متخصّص و مجرّب واحد تحقیق و توسعه(R&D) شرکت رهروان رویش سبز با رویکردی سیستماتیک و با برقراری ارتباطات موثر با مراکز تحقیقاتی(داخلی و خارجی)، نیازهای واقعی کشاورزان را متناسب با هر منطقه از ایران عزیز شناسایی نموده و با ارزیابی دقیق از تولید کنندگان محصولات کشاورزی و انتخاب بهترین آنها از کشورهای صاحب تکنولوژی، تامین نیاز کشاورزان و جلب رضایت آنها را در راس امور خود قرار می دهند.

هدف ما ، تعالی در همه زمینه ها است. ما در ابتدای سفر تعالی بوده و برای تداوم آن تلاش می نماییم.

 

موقعیت

ایران-البرز-محمدشهر-خیابان امام خمینی-برج قائم-واحد 40
نظر بنویسید
تصویر نمایه
rooyeshesabz
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید