توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۱۲-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : جاده میاندوآب - بوکان

مجموعه اروم نهال با مدیریت نعیمیان و قاسمی با بیش از چند سال تجربه در زمینه نهال کاری ، نهال فروشی ، خرید نهال و احداث باغات میوه در قطب تولید نهال کشور در شهرستان میاندوآب فعالیت دارد.

این مجموعه سالانه ۲ هکتار نهالستان از انواع نهال پیوندی مثمر و غیر مثمر زیر کشت دارد که سالانه حدود ۵۰۰۰۰ اصله نهال شناسنامه دارو مجوزدار تولید وبه داخل وخارج از کشور صادر می کند.

خدمات مشاوره رایگان در احداث و نگهداری باغات و مشارکت در طرح های بزرگ و کوچک احداث باغ و جنگل در داخل و خارج از کشور از فعالیت های جانبی این مجموعه می باشد . کلیه نهال های این نهالستان زیر نظر مهندسین جهاد کشاورزی و کادر فنی مجرب همراه با شناسنامه و گواهی بهداشت تولید و صادر می گردد.

نهال های تولید شده در نهالستان نمونه شامل تولید انواع نهال گردو پیوندی اعم از گردوی چندلر و گردوی فرنو و انواع گردوی دیرگل و گردو خوشه ای در فضای بسته و همچنین انواع نهال هلو – انواع نهال سیب – انواع نهال زردآلو – انواع نهال گلابی – انواع نهال شلیل – انواع نهال انگور – نهال فندق – نهال پسته – نهال به – انواع نهال گیلاس و انواع نهال های بادام دیرگل اععم از بادام فرانیس ۴۳۵ بادام دیرگل تونو و بادام شاهرود ئو انواع غیر مثمر و مثمر برای احداث باغ میوه و فضای سبز می باشد .

کلیه نهال های این مجموعه ، استاندارد و با بالاترین کیفیت و از ارقام اصلاح شده تجاری بوده و منشاء آن غالبا موسسه تحقیقات اصلاح و تهیه نهال و بذر و زیر نظر کارشناسان و محققین مجرب باغبانی و عاری از هرگونه آفات و بیماریها.و دارای گواهی بهداشت و شناسنامه دار تولید گردیده است.

موقعیت

جاده میاندوآب - بوکان
نظر بنویسید
تصویر نمایه
urumnahal
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید