برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
نهاده های کشاورزی، دام، طيور و آبزيان بذر و نشاء

نشاء گیاهان شرکت تجارت سبز آبان

برای قیمت تماس بگیرید


توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۱۱-۰۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : فروشگاه کود، سم، بذر: البرز، کرج، محمدشهر، ولدآباد، خیابان ۲۲بهمن، جنب بهمن۱۰، خدمات کشاورزی و گیاه پزشکی آبان کد پستی: ۳۱۸۴۸۷۵۷۷۱

تجارت سبز آبان توزیع کننده نهاده های کشاورزی با بکارگیری تجارب ۱۰ سال در صنعت کشاورزی فعالیت رسمی خود را در فروردین ۹۶ توسط گروهی از فعالان این صنعت با انگیزه نوآوری و تکیه بر تجربیات ارزشمند خود و به کارگیری دانش روز در عرصه کشاورزی با هدف آباد سازی ایران بزرگ فعالیت خود را آغاز نمود.

همان طور که میدانیم خاک ها در اثر تداوم برداشت محصول، روش های نادرست کشت و استفاده نابجا از منابع، از نظر عناصر غذایی و مواد معدنی فقیر می‌شوند و از کودها به عنوان ابزاری برای نیل به حداکثر تولید در واحد سطح استفاده میشود. ولی مصرف کود باید بتواند علاوه بر بهبود کیفیت محصولات کشاورزی و افزایش عملکرد تولید در هکتار و ضمن آلوده نکردن محیط زیست، سلامت انسان و دام را تامین کند.

بدیهی است تجمیع دانش و تجربه در امر کشاورزی سبب پیشبرد هرچه بهتر تولید در این صنعت شده و آبان با شعار مصرف بهینه نهاده های کشاورزی و روشهای مناسب کشت و استفاده بهینه از منابع خواستار عملی شدن این هدف بزرگ است. باشد که با مصرف درست و آگاهانه نهاده های کشاورزی هم باعث تولید محصولاتی با عملکرد و کیفیت بالا شویم و هم باعث حاصل‌خیزی زمین های زیر کشت سرزمین‌مان گردیم.

در همین راستا آبان از بدو فعالیت خود سعی بر عرضه محصولاتی با کیفیت بالا، خدمات کشاورزی کارشناسی شده و مشاوره اصولی و صحیح داشته تا بتواند با جلب رضایت مشتریان که اصلی ترین سرمایه ما محسوب میگردند، سهمی از بهبود کشاورزی کشور را در دست گیرد.

ما براین باوریم که با تلاش و کوشش آبان در کنار کشاورزان عزیز با مصرف بهینه کود و سایر نهاده های کشاورزی موجب تقویت امنیت غذایی گردیم چرا که رابطه تنگاتنگی بین خاک سالم، گیاه سالم و انسان سالم وجود دارد بنابراین تلاش خواهیم نمود تا بتوانیم گامی کوچک در رشد و توسعه صنعت کشاورزی ایران عزیزمان برداریم.

خدمات تجارت سبز آبان

مشاوره و گیاه پزشکی

تولید نشاء سبزی و صیفی

خدمات فنی و مهندسی کشاورزی

ارائه برنامه غذایی کشت خاکی و هیدروپونیک بصورت تخصصی

تولید انواع گل و گیاه و کاکتوس

نصب و راه اندازی سازه گلخانه

نصب و راه اندازی سیستم سرمایش و گرمایش گلخانه

نصب و راه اندازی کشت های مدرن

نصب و راه اندازی کشت بدون خاک

نصب و راه اندازی NFT

مشاوره کلیه خدمات کشاورزی صفر تا صدموقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه