برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۲-۰۴
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران سه راه افسریه بلوار خاتم الانبیاء جنب بانک ملت مجتمع نیک روز طبقه سوم واحد 405

کشاورزی و دامپروری از جمله مشاغل مهم و حیاتی یک جامعه به شمار می آیند. احادیث و روایات مختلفی مردم را به اشتغال در این کارها و کسب روزی حلال تشویق نموده اند.

خداوند در سوره هود آیه ۶۱ می فرماید: «هُوَ أَنْشَأَکمْ مِنَ الْأَرْضِ وَ اسْتَعْمَرَکمْ فِیها»

اوست (خداست) که شما را از زمین آفرید و آبادی آن را به شما وا گذاشت.

دامداری و مرغداری را می توان از اساسی ترین حوزه ها در اقتصاد کشور برشمرد. اختصاص بیش از ۷۰ درصد از هزینه های این واحد ها به بخش خوراک، لازم می دارد تا نگاه ویژه ای به تهیه جیره غذایی داشت. میزان اهمیت دادن به تهیه خوراک، تعیین کننده ی سود یا ضرر مراکز پرورش دام و طیور می باشد.

علی رغم وجود خوراک های باکیفیت در اکثر نقاط کشور، دسترسی به خوراک دام و طیور مرغوب برای بسیاری از هموطنان به آسانی میسر نیست. با توجه به این شرایط گروه تولیدی بازرگانی کهن با تکیه بر خداوند متعال و با بهره گیری از نمایندگانی متخصص و پرتلاش در سراسر کشور توانسته است، بخش قابل توجه ای از نیاز مرغداری ها و دامداری ها را تامین نماید.

این مجموعه علاوه بر محصولات کشاورزی، خوراک های آماده و مواد اولیه را نیز با شرایطی مناسب و به صورت مستقیم به مصرف کنندگان ارائه می نماید.

داشتن نیروهای متخصص، باتجربه و به قولی کننده ی کار، دسترس پذیری در تمامی ساعات روزهای هفته و ارائه ی قیمت های متناسب باکیفیت سبب شده تا گروه تولیدی بازرگانی کهن در طی فعالیت گسترده اش در کشور، اعتماد مشتریان خود را جلب نماید.

این مجموعه افتخار دارد تا محصولات کشاورزی نظیر یونجه، کاه، جو، گندم، ذرت و … ، خوراک های آماده ی تولیدی کارخانه ها نظیر کنسانتره ها، دان آماده، سبوس، کنجاله، سیلاژ ذرت و … ، مواد معدنی، پروتئینی و همچنین ضایعات کارخانه های غذایی که با قیمتی مناسب و ارزش غذایی بالا می توانند در پایین آوردن هزینه های واحدهای پرورش موثر باشند را برای مشتریان خود در سراسر کشور ارسال نماید.

گروه تولیدی بازرگانی کهن در حوزه واردات و صادرات خوراک دام و طیور نیز حضوری فعال دارد. این مجموعه با توزیع مستقیم محصولات وارداتی و تامین بهترین محصولات جهت صادرات به یکی از شرکت های مورد اعتماد کشورهای خارجی تبدیل شده است.

این شرکت آمادگی دارد به منظور حمایت از تولیدکنندگان خوراک دام و طیور، محصولات باکیفیت آنها را به صورت مستقیم به دامداریها و مرغداریهای سراسر کشور ارسال نماید.

سرمایه گروه تولیدی بازرگانی کهن اعتماد مشتریانش است. هدف این مجموعه انجام معاملاتی با رویکرد برد – برد می باشد. امید است تلاش این مجموعه گامی هر چند کوچک در ارتقاء سطح کمی و کیفی دامداری و مرغداری ها و رشد و پیشرفت کشور عزیزمان باشد.

موقعیت

تهران سه راه افسریه بلوار خاتم الانبیاء جنب بانک ملت مجتمع نیک روز طبقه سوم واحد 405
نظر بنویسید
تصویر نمایه
kohantrade
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید