برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۶-۰۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران، خيابان وليعصر، بعد از کوچه آرامش ساختمان صورتی، پلاک 2665، واحد 13

زنبورداری یکی از جذاب ترین و در عین حال پرمشغله ترین مشاغل است. زنبورداران به تناسب ، زیبایی ها و مشکلات این شغل را در کنار هم تجربه می کنند .در ابتدا بهترین تصمیم برای شروع زنبورداری استفاده از تجهیزات و ملزومات ساده و در عین حال پیشرفته است تا بتوان در آینده محصول بهتر و بیشتری بدست آورد.

توصیه شده است که کار زنبورداری را هیچ گاه با یک کندو شروع نکنید چرا که از ریسک بالای برخوردار است . از این رو پیشنهاد می شود با استفاده از تجهیزات بروز و عین حال در دسترس شرکت سروین صنعت به راحتی وارد این حرفه شوید و از نتیجه ای که بدست خواهید آورد با آرامش لذت ببرید. چرا که استفاده از تجهیزات و وسایل استرلیزه (قاب عسل) و ایزوله (کندوی عسل) شرکت ما می تواند شما را از برخی خطرات احتمالی در مواجه با کنه ها و آفات حفظ کند . همچنین این نکته را باید درنظر بگیرید که در شغل زنبورداری شما با وجود کندوی عسل می توانید علاوه بر محصول عسل از ژل رویال، گرده گل، زهر زنبور عسل که امروزه کاربردهای مختلفی در علم پزشکی نوین و سنتی دارد استفاده کنید (دستگاه زهرگیر).

کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی می کنند تا بتوانید با استفاده از تجهیزات زنبورداری مدرن در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه را حاصل نمایند.

 

موقعیت

تهران، خيابان وليعصر، بعد از کوچه آرامش ساختمان صورتی، پلاک 2665، واحد 13
نظر بنویسید
تصویر نمایه
sarvinco
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید