برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۱۱-۲۶
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان – خيابان جی – جي شرقی

فروشگاه لوازم آبیاری احسان پلیمر با رویکرد بهینه سازی در مصرف آب و استفاده از اطلاعات و امکانات نوین موجود در این زمینه با همکاری متخصصین مجرب ؛ به فعالیت در بخش های اجراء ، تجارت ، توسعه – تحقیقات و تولید پرداخته است.

این فروشگاه پس از کسب سال ها تجربه و کارآزمودگی با هدف داشتن بهترین کیفیت در محصولات ، اجرای کار در زمینه آبیاری تحت فشار ، انتخاب برندهای معتبر دنیا همچون Rain Bird، بهره مندی از محصولات و متدهای علمی جدید آن ها و با کادر اجرایی دانش آموخته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه اجراء طرحهای آبیاری فعالیت نموده و در بخشR&Dنیز از اساتید موفق دانشگاه های برتر به عنوان مشاور در زمینه طراحی های خاص بهره گیری می نماید.

فعالیت های تجاری فروشگاه در دو بخش فروش کالاهای تولید داخل و فروش اقلام وارداتی که امکان تولید آن ها نیست و یا مبتنی بر سیستم های با تکنولوژی خاص می باشند ، گسترده شده است.

واحد توسعه – تحقیقات شرکت به عنوان مهم ترین و اساسی ترین بخش شرکت فاطر در برگیرنده تحقیقات در زمینه استفاده از مصرف حداقلی جهت بهینه سازی مصارف است. با توجه به رشد روزافزون علم و تکنولوژی ، فعالیت شرکت ها با استفاده از تجارب متخصصان و مبتکران هر عرصه جهت پیشبرد اهداف خود که در راستای اهداف جامعه است ضروری به نظر می رسد .

قسمت طراحی و مشاوره : با کادری متشکل از متخصصین و کارشناسان رشته های تأسیسات –آب ، خاک شناسی کشاورزی و کارشناس ارشد در رشته آبیاری و زهکشی فعالیت می کند.

این شرکت در این زمینه ها به فعالییت پراخته است :

قسمت بازرگانی و تجاری : فروش لوازم آبیاری با برند Rain Bird.

در قسمت اجراء پروژه های آبیاری و کشاورزی بسته به حجم کار از تعدادی مهندس به عنوان مدیر فنی و سرپرست کار وزیر مجموعه اجرایی استفاده می شود.

موقعیت

اصفهان – خيابان جی – جي شرقی
نظر بنویسید
تصویر نمایه
ehsanpolymer
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید