شرکت آراز سو صنعت-تولیــد شیرآلات و اتصالات آبیاری بارانی

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۸-۰۱-۰۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : زنجان – خیابان کارگر(صفا) – ساختمان تک – طبقه اول - واحد 103

شرکت آراز سو صنعت در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه تولیــد شیرآلات و اتصالات آبیاری بارانی آغاز نمود. با لطف و عنایات الهی در سال ۱۳۹۰ با هدف تامین نیاز مصرف کنندگان داخل کشور و همسو با گسترش روز افزون علم آبیاری، تولید شیرآلات و اتصالات آبیاری نواری و قطره ای را در زمره فعالیت های خود قرار داد. اکنون با پشتوانه ۱۰ سال فعالیت مستمر اعتقادمان این است:

احترام و اهمیت به سلیقه مصرف کنندگان و اعتقاد به اینکه مصرف کنندگان محصولات ما میبایست از بهترین و با کیفیت ترین محصولات استفاده نمایند، سرلوحه خودقرار داده ایم و با نظر به این مهم توانسته ایم تأییدیه مجامع علمی و پژوهشی کشور را در تولید انواع شیرآلات آبیاری بارانی، قطره ای و نواری با بالاترین کیفیتبه خود اختصاص دهیم.

ارج نهادن به وفاداری و تلاش در راستای کسب اطمینان و رضایتمندی مشتری در بازار رقابتی سرلوحه فعالیت های آراز سو صنعت در عرضه محصولات خود بوده است.

محصولات این شرکت دارای تاییدیه های لازمه از دفتر محترم توسعه سامانه های نوین آبیاری می باشد. این شرکت درجهت نیل به اهداف بلند مدت خود،همزمان با کاهش منابع آب و افزایش تقاضا برای محصولات کشاورزی متناسب با رشد جمعیت به تولید اقلام محصولاتی در زمینه آبیاری بارانی نظیر شیرخودکارهای پلیمری یک تکه و سه تکه در سایزهای ۱/۲ ۱ و ۲ اینچ، شیرخودکارهای آلومینیومی سه تکه ۲ اینچ، شیرخودکارهای چدنی سه تکه ۲ اینچ، رایزرهای پلیمری و آلومینیومی در سایزهای ۱/۲ ۱ و ۲ اینچ و در زمینه آبیاری قطره ای نظیر شیر رابط لوله ۱۶، شیر اتصال لوله ۱۶ به لوله اصلی با واشر لاستیکی اختصاصی، شیر اتصال لوله ۱۶ به لوله اصلی و اتصالات مربوط به آبیاری قطره ای و در زمینه آبیاری نواری نظیر شیر اتصال لوله ۱۶ به نوار آبیاری، شیر اتصال نوار آبیاری به لوله اصلی و اتصالات مربوط به آبیاری نواری اقدام نموده و توانسته است نقش شاخصی در افزایش راندمان آب و آبیاری در مزارع ،صیفیجات و باغات ایفا نماید.

موقعیت

زنجان – خیابان کارگر(صفا) – ساختمان تک – طبقه اول - واحد 103
نظر بنویسید
تصویر نمایه
arazsoo
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید