برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماشین آلات و تجهیزات صنایع وابسته کشاورزی

شرکت ابزار بسته بندی خراسان

برای قیمت تماس بگیرید


توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۱۲-۲۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : مشهد - شهرک صنعتی طوس- فاز یک - بلوار صنعت - خیابان یازدهم - قطعه 340

شرکت ابزار بسته بندی خراسان به منظور خودکفایی ملی در عرصه ماشین آلات صنایع غذایی و کمک به ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدکنندگان مواد غذایی، در سال ۱۳۵۳ فعالیت خود را در استان خراسان آغاز نمود. این شرکت رسالت خود را کمک به حفظ و افزایش سطح سلامت جامعه می داند. بر همین اساس با تکیه بر دانش فنی، خلاقیت و استفاده از تکنیک ها و مولفه های مهندسی و مدیریتی، توانسته است جایگاه ویژه ای را در زمینه ساخت ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی خصوصا کمپوت، کنسرو، مربا و چاشنی ها در سطح ملی و خاورمیانه کسب نماید. ما کارکنان را مهمترین رکن و سرمایه مجموعه می دانیم. به گونه ای که توجه به امکانات رفاهی، حفظ سلامت فیزیک و روان و افزایش میزان آگاهی و توانمندی آنان همواره مدنظر می باشد و توجه به نیازهای آشکار و پنهان مشتریان و رضایتمندی آنان سرلوحه فعالیت های تمامی کارکنان قرارگرفته است.

این شرکت علاوه بر ارزش ها و باورهای عمومی کسب و کار، موارد زیر را به عنوان ارزش های بنیادی خود در نظر گرفته است و ساز و کارهای کنترلی و حمایتی از این ارزش ها را نیز طراحی نموده است. ۱-تعهد ۲-خلاقیت و نوآوری ۳-کارایی و اثربخشی ۴-جذابیت ۵- تحقیق، پژوهش و آموزش

و ما آن را در کلیه ابعاد سازمانی، مهمترین مولفه های رشد و توسعه قرارداده ایم و تجربه، خلاقیت، دانش و مهارت تخصصی را به عنوان ویژگی ممتاز خود اعلام می داریم و در نهایت توجه به اهداف تولیدی مشتریان منطبق بر ارزش های دینی، اسلامی، استانداردی سالم به عنوان رسالت اجتماعی همواره مدنظر می باشد.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام


موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه