برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۷-۲۴
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

آیا می دانستید تلفات در مرغداری های ایران سه برابر مرغداری کشور های توسعه یافته است؟

این در حالی است که بخشی از تلفات در مرغداری ها مربوط به بیماری ها و بخش دیگر مربوط به عدم آگاهی از اصول پرورش (تهویه، دما، مدیریت سالن، برنامه تحریک نوری و برنامه جیره غذایی) می باشد. دهکده مرغ به واسطه همکاری مستقیم با افراد مجرب و کادری متخصص در زمینه پرورش و نگهداری مرغ محلی (بومی) بر آن شده است که سطح آگاهی را در این رشته افزایش دهد. این تیم تخصصی متشکل از بهترین کارشناسان، دامپزشکان و پرورش دهندگان سطح کشور می باشد. لازم بذکر است، پرورش و نگهداری مرغ بومی شامل متغیرهایی می باشد که در صورت آگاهی و آموزش در این زمینه موفقیت چشم گیری برای پرورش دهندگان به ارمغان می آورد. رسالت دهکده مرغ به منظور موفقیت کارآفرین ها و سرمایه گذاران در زمینه پرورش و نگهداری مرغ محلی آن است که، همواره مشاوره و آموزش تخصصی ارائه دهد. در ضمن تمام سعی و تلاش این گروه تخصصی این است که همواره به اطلاعات و تجارب یک فرد تکیه نزند و از تجارب تمامی متخصصان و دامپزشکان و پرورش دهندگان زبده بهره ببرد. در پرورش مرغ محلی (بومی) با در نظر گرفتن چهار بخش زیر می توان به بهترین نتایج دست یافت:

الف: تجهیز و راه اندازی سالن.

ب: آگاهی با اصول پرورش مرغ محلی.

ج: آشنایی و آگاهی با برنامه جیره غذایی مرغ محلی.

د: آشنایی و آگاهی با برنامه واکسیناسیون و بیماری ها.

پرورش مرغ محلی

الف: تجهیز و راه اندازی سالن مرغ محلی به دو صورت کلی می باشد:

۱): تجهیزات مربوط به پرورش مرغ در قفس.

۲): تجهیزات مربوط به پرورش مرغ در بستر(بر روی زمین).

در انتخاب تعداد طبقات قفس، می بایست به ارتفاع سقف سالن و دسترسی آسان به طبقات بالا توجه کرد. البته تجهیز سالن با قفس های طبقاتی سرمایه اولیه بالاتری نسبت به پرورش در بستر (زمین) می خواهد که آن هم مزایا و معایب خاص خود را دارد. پرورش مرغ بومی در بستر، تجهیزات و وسایل متفاوتی نسبت به پرورش در قفس نیاز دارد. انتخاب تعداد مرغ محلی در هر متر مربع، تعداد آبخوری، دانخوری و تله تخمگذاری در بستر از عوامل متمایز این روش می باشد.

ب: آگاهی با اصول پرورش مرغ محلی.

موفقیت یا شکست کارآفرین و سرمایه گذار به آگاهی از اصول پرورش بستگی دارد. به عنوان مثال در بحث نور سالن، انتخاب تعداد لامپ ها، رنگ لامپ ها (سفید، زرد، آبی، قرمز)، شدت نور، مدت زمان روشنایی و خاموشی از عوامل مؤثر در پرورش مرغ بومی می باشد. به صورت کلی آگاهی از اصول پرورش مرغ بومی سبب افزایش راندمان تخمگذاری، افزایش سلامت گله، سودآوری و کاهش تلفات، کاهش هزینه، کاهش زمان شروع تخمگذاری می شود.

ج: آشنایی و آگاهی با برنامه جیره غذایی مرغ محلی.

از عوامل مهم دیگر در موفقیت پرورش مرغ بومی آشنایی با برنامه ی جیره غذایی مرغ می باشد. مرغ محلی در سنین متفاوت نیاز بدنی متفاوتی پیدا می کند. البته این موضوع از چشم و نگاه بسیاری از پرورش دهندگان در سطح کشور پنهان مانده است. شرکت دهکده مرغ به واسطه ی همکاری با اساتید جیره نویس کشور توانسته این نیاز را برای پرورش دهندگان رفع نماید.

د: آشنایی و آگاهی با برنامه واکسیناسیون و بیماری ها.

پرورش دهنده مرغ بومی می بایست برنامه واکسیناسیون کاملی در اختیار داشته باشد. مرغ محلی بسته به منطقه پرورش و سن گله، برنامه واکسن های متفاوتی دارد. بر اساس مطالعات میدانی انجام پذیرفته در سطح کشور غالب پرورش دهندگان در این زمینه ضعف دارند. این امر می تواند سلامتی و ایمنی گله را به خطر بیندازد و سرمایه گذار و کارآفرین را با مشکلات جدی روبه رو سازد. شرکت دهکده مرغ به واسطه همکاری و تعامل تنگاتنگ با برجسته ترین دامپزشک های سطح کشور توانسته برنامه مدرن و کاملی از واکسیناسیون مرغ محلی در سنین مختلف تهیه نماید.

 

موقعیت

تهران
نظر بنویسید
تصویر نمایه
dehkadehmorgh
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید