برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۰-۰۳-۰۷
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : شهریار، میدان نماز ، بلوار پلیس ، کیلومتر 2 جاده شهریار – تهران ، قره تپه (دفتر مرکزی)

شرکت دامداری تلیسه نمونه (سهامی عام ) در تداوم فعالیت دامداری توحید که یکی از واحدهای خود گردان امور دامپروری معاونت کشــاورزی بنیاد مستضعفان بوده در تاریخ ۱۷ مرداد ماه ۱۳۶۴ با سرمایه یک میلیون ریال تشکیل و تحت شماره ۸۵۹ در اداره کل ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است.

بهره برداری شرکت از اول مهر ماه ۱۳۶۴ آغاز و بدلیل قرار داشتن محل شرکت در طرح مرقد مطهر امام خمینی ( ره ) از تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۷۲ به محل قره تپه واقع در شهریار کیلومتر ۲ جاده تهران منتقل گردیده است.

شرکت به موجب صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۱۳۷۹/۰۸/۲۲ به شرکت سهامی عام تبدیل و در تاریخ ۱۳۹۳/۱۲/۱۹ در هیئت پذیرش سازمان فرابورس ایران پذیرش و از تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ در فهرست بازار دوم فرابورس ایران با نماد « تلیسه » درج گردیده است و سهام این شرکت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ در بازار عادی فرابورس با قیمت پایه هر سهم ۵۳۰۰ ریال عرضه گردید . در حال حاضر شرکت دامداری تلیسه نمونه(سهامی عام) جزء واحدهای تجاری فرعی شرکت گسترش کشاورزی و دامپروری فردوس پارس است . واحد تجاری نهایی گروه، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد. این شرکت در سال ۱۳۷۸ موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ گردید.

 

موقعیت

شهریار، میدان نماز ، بلوار پلیس ، کیلومتر 2 جاده شهریار – تهران ، قره تپه (دفتر مرکزی)
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید