توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۹-۰۱
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران

فیش اپ یک فروشگاه اینترنتی پر از محصولات متنوع و تازه دریایی و سایر محصولات ارگانیک مانند انواع ماهی ، میگو ، لابستر ، خرچنگ ، صدف و … می باشد که به راحتی میتوانید با اطمینان کامل از آن خرید کرده و محصول خود را به صورت پاک شده و کاملا تازه درب منزل تحویل بگیرید.

فروشگاه اینترنتی فیش اپ یکی از استارت آپ های بسیار جذاب شرکت سروش پرداز می باشد که در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل و وب سایت و راه اندازی استارت آپ های حرفه ای در ایران ، آمریکا ، کانادا و اروپا و سایر کشورهای خاور میانه ، در حوزه تکنولوژی و تجارت الکترونیک و انواع خدمات بیش از ۱۲ سال است که فعالیت حرفه ای دارد.

محصولات فیش اپ

برخی محصولات فیش اپ عبارتند از : انواع ماهی و میگو ، لابستر ، خرچنگ ، صدف خوراکی ، ادویه جات مخصوص دریایی و درجه یک ، ماهی جنوب ، ماهی راشگو ، ماهی تن ، ماهی حلوا سفید ، حلوا سیاه ، ماهی تن ، ماهی زبان ، ماهی صبور ، ماهی کفشک ، ماهی سالمون اقیانوس ، ماهی شوریده ، ماهی شیر تازه ، انواع صدف استوانه ای و کلموک ، انواع ماهی مرکب و اسکوئید و سایر محصولات دریای جنوب که به صورت کاملا تازه و صید روز به دست شما خواهد رسید.

چرا فیش اپ ؟

مدل فروش فیش اپ به صورت فروش بر اساس تقاضا (On-Demand) می باشد به این معنی که ما در فیش اپ انباری نداریم و بر اساس سفارشات شما مشتری عزیز هر سه روز از صید آن روز تامین محصول را انجام می دهیم و وقتی شما سفارشی میدهید سفارش ۳ روز بعد به دست شما خواهد رسید. با این روش ما میتوانیم محصولات ارگانیک دریایی تازه و صید روز را به دست شما برسانیم.

 

موقعیت

تهران
نظر بنویسید
تصویر نمایه
fishapp
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید