شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۹-۰۵-۱۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : اصفهان – مقابل پلیس راه اصفهان تهران- کیلومتر ۸ جاده علویجه – سمت چپ – جاده اختصاصی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه

شرکت گلدشت نمونه اصفهان در سال ۱۳۷۹ به شماره ثبت ۱۶۲۳۳ به ثبت رسیده است. در ابتدا این شرکت با دارا بودن ۱۵ نفر پرسنل و ظرفیت ۸۰ راس گاو شیری و تولید روزانه ۲ تن شیر خام فعالیت خود را آغاز نمود. به حول و قوه الهی و مدیریت صحیح و کارآمد مدیران و تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی انسانی، مراحل رشد و توسعه طی شد و در سال ۱۳۸۸ با توجه به لزوم پیشرفت و افزایش ظرفیت و همچنین واقع شدن در مسیر طرح توسعه پالایشگاه اصفهان، با فروش محل قبلی و با اخذ زمین ۳۰ هکتاری در منطقه قلعه خواجه از منابع طبیعی، پروژه ساخت دامداری جدید آغاز و در مدت زمانی کوتاه تا پایان سال ۱۳۹۱ به بهره برداری کامل رسید.

همچنین با توجه به بروز مشکلات زیست محیطی برای یکی دیگر از شرکت های تامین اجتماعی به نام کشت و دامداری گلشهر واقع در شهرستان نجف آباد و ادغام این شرکت در محل جدید پروژه گلدشت نمونه، هم افزایی تولید و اشتغال در واحد جدید شرکت گلدشت نمونه به حد اعلای خود رسید.

هم اکنون این شرکت با وسعتی در حدود ۳۰ هکتار و مساحت بخش مسقف و غیر مسقف ۱۰۰۰۰۰ متر مربع با بهترین طرح ها و نقشه های روز دنیا ساخته شده که توان نگهداری ۵۰۰۰ راس دام و ۲۵۰۰ گاو مولد شیری را داراست. تولید روزانه شیر در این شرکت ۱۰۰ تن بوده و سالانه ۲۳۰۰ راس گوساله های نر و ماده در این گاوداری متولد می شوند. این حجم تولید به طور مستقیم باعث اشتغال زایی ۱۲۰ نفر پرسنل کارآمد شده و به طور غیر مستقیم اشتغال زایی حدود ۵۰۰ نفر را فراهم نموده است.

بخش های مهم این شرکت عبارتند از: فاز پرورش گوساله، فاز پرورش تلیسه، فاز زایشگاه، فاز پرورش گاو شیری، فاز کارخانه خوراک سازی و تجهیزات توزیع خوراک، فضای سبز و محوطه باز شرکت و فاز تصفیه خانه فاضلاب.

فاز پرورش گوساله با ظرفیت ۵۰۰ راس باکس انفرادی و ۳۰۰ راس باکس تجمعی، فضای پرورش مناسبی برای تولید سالیانه حدود ۲۵۰۰ راس گوساله های نر و ماده تا سن ۳ ماهگی را فراهم می­کند.

فاز پرورش تلیسه با فضایی مناسب و با هدف تولید سالیانه حدود ۲۵۰۰ راس تلیسه آبستن و غیر آبستن طراحی و ساخته شده

و در نهایت افزایش ۲۰ درصدی جمعیت گله مولد را فراهم می­کند.

فاز زایشگاه با طراحی مدرن و جدید به همراه یک دستگاه ۱۸ واحدی شیر دوش مجهز، شرایط استاندارد مناسبی را جهت انجام حدود ۲۷۰۰ زایش در سال مهیا کرده است.

فاز پرورش گاو شیری شامل ۳ سالن با ظرفیت حدود ۲۵۰۰ راس گاو شیری به همراه یک سالن کاملا مجهز شیردوشی می­باشد. استفاده از تاسیسات و تجهیزات مناسب و بکارگیری نیروی انسانی متخصص و کارآمد، فضای مناسبی را به وجود آورده تا تولید سالیانه این فاز، بالغ بر ۴۰۰۰۰ تن شیر خام باشد.

کارخانه خوراک سازی مجهز به مدرنترین تجهیزات خوراک سازی و سیستم کاملا اتوماتیک PLC با توان تولید هر ساعت ۱۰ تن کنستانتره مصرفی خوراک دام و توان فعالیت در ۳ شیفت کاری به مقدار ۲۴۰ تن در روز بوده که می تواند علاوه بر ظرفیت دامپروری در جهت تولید خوراک استاندارد برای سایر دامپروری ها نیز فعالیت نماید.

تجهیزات توزیع خوراک، شامل فیدرها و تراکتورهای مربوطه به همراه اولین و مدرنترین فیدر خودکششی وارداتی در ایران است. با به کارگیری این سیستم، بالاترین دقت در ساخت و توزیع خوراک دام بدست می آید. بطوریکه از طریق کاهش ضایعات خوراک دام و توزیع صحیح، گامی موثر در جهت کاهش هزینه های خوراک مصرفی برداشته شده.

بخش منابع انسانی: ۱۲۰ نفر پرسنل کوشا و متخصص در این شرکت مشغول به کار می باشند که میزان تحصیلات آنها حدود ۷۰ درصد بالاتر از دیپلم و تا سطح دکترای تخصصی می باشد و به نوبه خود از مجرب ترین و متخصص ترین پرسنل فعال در بخش دامپروری می باشند. ضمن اینکه این شرکت مبادرت به آموزش و تامین نیروی انسانی برای سایر دامپروری ها نیز نموده است.

فضای سبز و محوطه باز شرکت با وسعتی حدود ۵ هکتار و حدود ۷۰۰۰ اصله درخت و نهال و محوطه چمن کاری، فضای بسیار مناسبی هم برای کنترل ریزگردها و جریان و تبادل هوای مناسب برای پرورش دام ایجاد نموده و هم فضایی مفرح و شاداب جهت فعالیت پرسنل زحمتکش را فراهم می­کند.

فاز تصفیه خانه فاضلاب با طراحی جدید صنعتی که بر اساس استانداردهای محیط زیست توان تصفیه و بازچرخ آب به میزان روزانه ۳۰۰ متر مکعب جهت مصارف کشاورزی را دارا بوده، به نوبه خود یکی از طرح های بسیار کارآمد در تصفیه استاندارد و جلوگیری از هدررفت آب در کشور می باشد.

شرکت گلدشت نمونه مفتخر است که با کسب مقام دوم و سوم جشنواره گاو اصیل هولشتاین و همچنین اخذ لوح های تقدیر گوناگون در عرصه گاوداری نمونه صنعتی، گامی موثر در بهبود و تعالی صنعت دامپروری در کشور بردارد.

موقعیت

اصفهان – مقابل پلیس راه اصفهان تهران- کیلومتر ۸ جاده علویجه – سمت چپ – جاده اختصاصی شرکت کشت و دام گلدشت نمونه
نظر بنویسید
تصویر نمایه
goldashtco
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید