برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۴-۰۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : شهرستان محلات

زمانی که تصمیم به خرید گل و گیاهان آپارتمانی می‌گیرید قطعا خیلی از مسائل را مد نظر خود خواهید داشت اما نگران نباشید گلفروشی آنلاین سارینالند هر چیزی که شما برای سفارش گل‌ها و گیاهان آپارتمانی به آن فکر کرده‌اید و احتیاج دارید را برای شما فراهم کرده است.

مسئله مهمی که ممکن است ذهن شما را قبل از سفارش گل و گیاه آن هم به صورت آنلاین درگیر کند، قطعا مسئله صحیح و سالم رسیدن گل‌ها به دست شماست، گلفروشی آنلاین سارینالند با بسته‌بندی مخصوص؛ شادابی و سلامت گلدان‌های شما را هنگام ارسال صد در صد تضمین می‌کند، همچنین پشتیبان‌های ما از طریق واتساپ تا زمان رسیدن گلدان‌ها با شما در ارتباط‌ هستند، جای هیچ نگرانی‌ای نیست!

عموم مردم بر این باوراند که برای خرید گل و گیاهان آپارتمانی باید هزینه بالایی پرداخت کرد اما شما در گلفروشی آنلاین سارینالند می‌توانید با قیمت‌های مناسب گلدان‌های خود را انتخاب کنید و در صورت بروز هر مشکلی از ضمانت بازگشت پول خود مطمئن باشید.

گلفروشی آنلاین سارینالند، با هدف حذف واسطه‌ها و ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان گل و گیاه در شهرستان محلات راه‌انداری شده که گل‌های سفارشی شما را در کمتر از ۲ روز کاری در هر کجای ایران که باشید از طریق پست پیشتاز به دست شما برساند.

 

موقعیت

شهرستان محلات
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید