برای تجربه بهتر لطفا مرورگر خود را به گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و یا اینترنت اکسپلورر تغییر دهید
ماشین آلات و تجهیزات تجهیزات گلخانه ای

تجهیزات گلخانه ای ساز و کشت

برای قیمت تماس بگیرید


توضیحات
قیمت : برای قیمت تماس بگیرید
نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۱۲-۲۸
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران- بزرگراه فتح غرب به شرق ، نرسیده به پل کن ، نبش 12 متری نواب صفوی ، پلاک 120

امروزه برای داشتن یک گلخانه با محصولات با کیفیت وعالی ،داشتن لوازم مدرن و پیشرفته گلخانه وحتی خرید تجهیزات گلخانه و وارد کردن به روز این تجهیزات و لوازم بسیار مهم و با اهمیت است. از این رو تیم بازرگانی تولیدی ساز و کشت با استفاده از سیستم یکپارچه سازی در تولید و واردات قطعات با کیفیت توانسته نیاز مشتریان در تجهیزات گلخانه را برطرف نماید.

در گلخانه برای داشتن محصولات با کیفیت داشتن عواملی چون خاک،هوا،آب،نورکافی و…است و لازمه ی رشد مناسب گیاهان است. با توجه به اینکه در کشور ایران اقلیم های متفاوتی وجود دارد، می توان تمام محصولات را دریک اقلیم خاص تولید نمود از این رو گلخانه و تجهیزات گلخانه ای اهمیت بسیاری پیدا می کنندودر کنارآنها تجهیزات مناسب ومدرن برای فراهم ساختن محیط و اقلیم های خاص اهمیت پیدا می کند.

به طور مثال گل ها در مناطقی رشدو نمو پیدا می کنند که گرمسیراست و بالعکس گیاهان درمناطق سردسیررشد پیدا می کند. به همین دلیل برای پرورش این نوع گیاهان و گل ها اهمیت بسزایی پیدا می کند. برای مثال در تجهیزات گلخانه هیدروپونیک هم تجهیزات گرمایشی و هم سرمایشی بکار میرود که هرکدام از این تاسیسات، لوازم مخصوص به خود را دارد.

 موقعیت
امتیاز آگهی شما

آگهی های مشابه