برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۱۲-۲۸
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران- بزرگراه فتح غرب به شرق ، نرسیده به پل کن ، نبش 12 متری نواب صفوی ، پلاک 120

امروزه برای داشتن یک گلخانه با محصولات با کیفیت وعالی ،داشتن لوازم مدرن و پیشرفته گلخانه وحتی خرید تجهیزات گلخانه و وارد کردن به روز این تجهیزات و لوازم بسیار مهم و با اهمیت است. از این رو تیم بازرگانی تولیدی ساز و کشت با استفاده از سیستم یکپارچه سازی در تولید و واردات قطعات با کیفیت توانسته نیاز مشتریان در تجهیزات گلخانه را برطرف نماید.

در گلخانه برای داشتن محصولات با کیفیت داشتن عواملی چون خاک،هوا،آب،نورکافی و…است و لازمه ی رشد مناسب گیاهان است. با توجه به اینکه در کشور ایران اقلیم های متفاوتی وجود دارد، می توان تمام محصولات را دریک اقلیم خاص تولید نمود از این رو گلخانه و تجهیزات گلخانه ای اهمیت بسیاری پیدا می کنندودر کنارآنها تجهیزات مناسب ومدرن برای فراهم ساختن محیط و اقلیم های خاص اهمیت پیدا می کند.

به طور مثال گل ها در مناطقی رشدو نمو پیدا می کنند که گرمسیراست و بالعکس گیاهان درمناطق سردسیررشد پیدا می کند. به همین دلیل برای پرورش این نوع گیاهان و گل ها اهمیت بسزایی پیدا می کند. برای مثال در تجهیزات گلخانه هیدروپونیک هم تجهیزات گرمایشی و هم سرمایشی بکار میرود که هرکدام از این تاسیسات، لوازم مخصوص به خود را دارد.

 

موقعیت

تهران- بزرگراه فتح غرب به شرق ، نرسیده به پل کن ، نبش 12 متری نواب صفوی ، پلاک 120
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید