برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۴۰۱-۰۹-۱۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادى، میدان فرهنگ،پلاك ۲۰ ، واحد ۲

آکواراز شرکتی عمرانی در زمینه طراحی و ساخت زیستگاه های مصنوعی آبزیان می باشد که با بهره‌ گیری ازعلوم و تکنولوژی روز دنیا همراه با تجربیات علمی و عملی در زمینه طراحی، ساخت و اجرای سازه‌های آکواتیکی به عنوان یکی از شرکت‌های مدعی در زمینه اجرای کلی پروژه‌های آبزی پروری در سطح بین المللی فعالیت می‌کند.

تخصص ما ایجاد شرایط مطلوب آبی برای زیست گاه های مصنوعی آبزیان می باشد. سیستم های مدار بسته پرورش آبزیان، سیستم های آکواپونیک، قفس های پرورش ماهی و آکواریوم های شهری بخشی از فعالیت های عمرانی این شرکت به شمار می آیند که به صورت EPC ( طراحی، ساخت و اجرا) و مطابق استاندارد های شرکت های همکار خارجی اجرا میشود، در این راستا بهره گیری از دانش فنی و تجربیات اجرایی شرکت های همکار بین المللی، بعنوان تضمین موفقیت اجرای طرح ها از اهداف شرکت میباشد.

با توجه به کمبود آب و بحران های زیست محیطی ناشی از آن، صرفه جویی در مصرف آب در پروسه های تولیدی از اولویت های شرکت میباشد. از طرفی کاهش هزینه های طرح ها که موجب افزایش بهره دهی و توجیه پذیری اقتصادی طرح میگردد مد نظر قرار گرفته شده است و تولید کلیه تجهیزات فیلتراسیون و کاربردی در پروژه همراه با ارائه گارانتی معتبر در داخل کشور اجرایی گردیده که از موفقیت های بسیار مهم در این زمینه میباشد.

شرکت آکواراز دارای نمایندگی انحصاری از بالغ بر ۲۰ شرکت اروپایی در زمینه تولید ملزومات و تجهیزات آبزی پروری و سیستم های آکواپونیک میباشد که با هدف تامین و واردات نیازهای صنایع مربوطه در بخش بازرگانی فعالیت میکند.

 

موقعیت

تهران، خیابان سید جمال الدین اسد آبادى، میدان فرهنگ،پلاك ۲۰ ، واحد ۲
نظر بنویسید
تصویر نمایه
Mojtaba
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید