برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

نوع آگهی : فروش یا ارائه
تاریخ : ۱۳۹۷-۱۲-۲۹
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : مشهد - شهرک صنعتی طوس- فاز یک - بلوار صنعت - خیابان یازدهم - قطعه 340

شرکت ابزار بسته بندی خراسان به منظور خودکفایی ملی در عرصه ماشین آلات صنایع غذایی و کمک به ارتقای سطح کمی و کیفی تولیدکنندگان مواد غذایی، در سال ۱۳۵۳ فعالیت خود را در استان خراسان آغاز نمود. این شرکت رسالت خود را کمک به حفظ و افزایش سطح سلامت جامعه می داند. بر همین اساس با تکیه بر دانش فنی، خلاقیت و استفاده از تکنیک ها و مولفه های مهندسی و مدیریتی، توانسته است جایگاه ویژه ای را در زمینه ساخت ماشین آلات خطوط تولید و بسته بندی خصوصا کمپوت، کنسرو، مربا و چاشنی ها در سطح ملی و خاورمیانه کسب نماید. ما کارکنان را مهمترین رکن و سرمایه مجموعه می دانیم. به گونه ای که توجه به امکانات رفاهی، حفظ سلامت فیزیک و روان و افزایش میزان آگاهی و توانمندی آنان همواره مدنظر می باشد و توجه به نیازهای آشکار و پنهان مشتریان و رضایتمندی آنان سرلوحه فعالیت های تمامی کارکنان قرارگرفته است.

این شرکت علاوه بر ارزش ها و باورهای عمومی کسب و کار، موارد زیر را به عنوان ارزش های بنیادی خود در نظر گرفته است و ساز و کارهای کنترلی و حمایتی از این ارزش ها را نیز طراحی نموده است. ۱-تعهد ۲-خلاقیت و نوآوری ۳-کارایی و اثربخشی ۴-جذابیت ۵- تحقیق، پژوهش و آموزش

و ما آن را در کلیه ابعاد سازمانی، مهمترین مولفه های رشد و توسعه قرارداده ایم و تجربه، خلاقیت، دانش و مهارت تخصصی را به عنوان ویژگی ممتاز خود اعلام می داریم و در نهایت توجه به اهداف تولیدی مشتریان منطبق بر ارزش های دینی، اسلامی، استانداردی سالم به عنوان رسالت اجتماعی همواره مدنظر می باشد.

 

 

 

 

 

نمایش در پست اینستاگرام

موقعیت

مشهد - شهرک صنعتی طوس- فاز یک - بلوار صنعت - خیابان یازدهم - قطعه 340
نظر بنویسید
تصویر نمایه
nmc-co
فروشنده
نوع آگهی فروش یا ارائه نوع آگهی

ارسال پیام

ارسال پیام
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید