شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد

برای قیمت تماس بگیرید

توضیحات

تاریخ : ۱۳۹۷-۱۰-۱۵
آدرس سایت : نمایش وبسایت
موقعیت : بلوار کشاورز خیابان شهید شوریده ساختمان نسیم طبقه 8

تاریخچه شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد:

شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال ۱۳۶۳ تاسیس و در حال حاضر با در اختیار داشتن حدود ۱۰۰ واحد کشاورزی و دامپروری در ۱۶ استان کشور در قالب ۱۰ شرکت به عنوان یکی از بزرگترین مجتمع­های کشاورزی و دامپروری کشور فعالیت می­نماید. این شرکت، شرکتی پویا، کارآمد، مشتری­ مدار و دانش محور بوده که با اتکاء به دانش فنی مدرن و پیشرفته و سیستم­های روز مدیریت و با استفاده از فرصت­های مناسب در فعالیت های اقتصادی به هدایت منابع و حمایت از مدیریت شرکت­های تابعه خواهد پرداخت و در جهت تحقق اهداف عالی مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام (ره) گام برخواهد داشت و علاوه بر این با هدف ارتقای بهره­ وری منابع و تولید و عرضه محصولات با کیفیت، نقش موثری در افزایش تولید ناخالص ملی ایفا نموده است.

ماموریت و چشم انداز شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد :

از مهمترین استراتژیهای این هلدینگ و شرکتهای تابعه آن می­توان به اجرای اقتصاد مقاومتی، تولید محصول سالم، کاهش هزینه، استفاده از نیروهای تولید جوان و نخبه و انتقال دانش و تکنولوژی نام برد که ماموریت و چشم انداز آن کمک به حوزه­ های مختلف کمیته امداد در جهت ایجاد اشتغال به مددجویان و خودکفایی و همچنین استفاده بهینه از منابع آب و خاک و تشکیل کشت و صنعت­های بزرگ با هدف ایجاد اشتغال و توسعه فعالیت­های اقتصادی در مناطق محروم می ­باشد.

اهداف هلدینگ توسعه دامپروری و کشاورزی امداد :

الف ) انتقال دانش و تکنولوژی

ب ) تولید محصول سالم

ج ) کاهش هزینه ها

د ) استفاده از نیروهای جوان

دعوت به همکاری

شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد (وابسته به مجتمع اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره)) بعنوان هلدینگ تخصصی بخش کشاورزی و دامداری با دارا بودن شرکتهای فعال در زمینه تولید محصولات باغی ، زراعی و دامی در اقصی نقاط کشور آمادگی دارد تا با شرکتهای باسابقه و خوشنام در زمینه صادرات و واردات محصولات کشاورزی ، فرآوری محصول ، صنایع تبدیلی و صنایع بسته بندی (ترجیحا در خصوص محصولاتی همچون پسته ، خرما، زیتون ، کیوی و شیر ) همکاری و مشارکت نماید .

لذا از شرکتهایی که مایل به همکاری در زمینه های فوق الذکر می باشند دعوت میگردد تا درخواست مکتوب و مشخص خود را بهمراه خلاصه ای از رزومه فعالیتهای انجام شده با نهادهای مشابه با این هلدینگ را به آدرس info@agriemdad.ir ارسال نمایند. بدیهی است شرکت پس از بررسی سوابق تدریجا با شرکتهای مورد تایید ، تماس حاصل خواهد نمود.

موقعیت

بلوار کشاورز خیابان شهید شوریده ساختمان نسیم طبقه 8
نظر بنویسید
نکات امنیتی
  1. دیدار با فروشنده در یک مکان امن
  2. اجتناب از معاملات نقدی و حضوری
  3. مراقب پیشنهادات غیر واقعی باشید
  4. روستیران هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد
  5. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید

تبلیغات

آگهی های ویژه

آگهی های جدید